Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Вирощування кристалів - заняття гідне кожного справжнього хіміка. У цього хобі є як наукова мета - кожна речовина характеризується кристалами певної форми та кольору, так і естетична - з першого погляду здається, що перед тобою дорогоцінне каміння.
Саме таким мистецтвом займається Долгіх Ростислав, студент, що навчається за спеціальністю "Хімія". Ростислав також має неабиякий хист до фотографування. Частину творчого доробку цього талановитого студента можна побачити нижче.
Ще більше інформації можна знайти на сайті, одним з розробників якого є Ростислав. Даний сайт можна знайти за адресою: https://sites.google.com/site/crystallsgrowing/home.
При використанні фотографій посилання на даний ресурс або ім'я їх автора є обов'язковим.

Калій алюміній-хром дисульфату додекагідрат (галун) Ферум (ІІ) сульфату гептагідрат (залізний купорос) Калій-алюміній сульфату додекагідрат (галун)
Натрій тетраборату декагідрат (бура) Калій дигідрогенфосфат Калій-ферум(ІІ) дисульфату гексагідрат
Купрум (ІІ) сульфату пентагідрат (мідний купорос) Калій гексаціаноферат(ІІІ) (червона кров'яна сіль) Калій гексаціаноферату(ІІ) тригідрат (жовта кров'яна сіль)
Амоній-кобальт(ІІ) дисульфату гексагідрат Амоній-купрум(ІІ) дисульфату гексагідрат Амоній-ферум(ІІ) дисульфату гексагідрат (сіль Мора)