Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
"Школа юного хіміка" працює уже п'ятий рік поспіль. Метою створення "Школи юного хіміка" є збільшення інтересу людей, у першу чергу школярів, до вивчення хімії, популяризації хімії та науки у цілому, і, відповідно, зменшення хемофобії серед населення.
Заняття проводяться викладачами кафедри хімії та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" протягом навчального року по суботах. Заняття "Школи юного хіміка" не ставлять за мету замінити вивчення хімії в школі - вони скоріше доповнюють його, оскільки максимально насичені демонстраційними дослідами, повідомленням цікавих і незвичайних фактів, мультимедійними засобами наочності для деталізації вивченого в школі, роз'яснення найбільш складних для розуміння фрагментів відповідних тем і зацікавлення учнів у подальшому вивченні хімії.
Заняття проводяться по суботах у аудиторії 110 головного корпусу ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" (пр. Гагаріна, 54). Заняття є безкоштовними, на них запрошуються учні 7-11 класів, а також усі бажаючі за умови, що вони по-справжньому цікавляться хімією і хочуть дізнатись щось нове. Заняття є безкоштовними, а відвідування вільним. Ми раді бачити на заняттях тих, хто прагне знати більше!
Заключне заняття п'ятого сезону відбудеться 22 квітня. Початок о 10 годині 30 хвилин. Темою заняття буде "Метал Афродити" (огляд властивостей сполук Купруму). Із графіком занять школи можна ознайомитись за цим посиланням.
Увага! У графіку занять можуть відбуватись зміни, тому перевіряйте його за день до запланованого відвідування заняття.
З приводу відгуків про заняття "Школи юного хіміка", пропозицій щодо їх проведення та інших питань звертайтесь будь ласка на e-mail: acinonyxleo@gmail.com.