Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
20 квітня о 12-00 проведено секційне засідання звітної студентської наукової конференції «Актуальні проблеми сучасної хімії».
У роботі конференції взяли участь 9 доповідачів, професорсько-викладацький склад кафедри хімії та методики її навчання та студенти 2-го курсу групи ХІ-15.
ПРОГРАМА СЕКЦІЙНОГО ЗАСІДАННЯ
№ п/п П.І.Б. студента Факультет, курс Тема доповіді Науковий керівник
1 Борщова Анастасія Природничий, 5 курс, магістр «Утилізація «утомленої» гуми: шляхи, продукти та їх застосування» Доцент кафедри, к.пед.н. Сологуб А. І.
2 Подуст Світлана Природничий, 5 курс, магістр Методика вивчення ІЧ-спектроскопії з використання програми IR-Tutor на заняттях з дисципліни «Фізико-хімічні методи хімічного аналізу» Професор, д.т.н.    Лапшин О.Є.
3 Саприкіна Тетяна Природничий, 5 курс, магістр Формування понять про електроліз в технології профільного креативного навчання учнів на уроках хімії 10 класу Доцент кафедри, к.пед.н. Сологуб А. І.
4 Смірнова Вікторія Природничий, 5 курс, магістр Визначення хімічного складу шахтної води Кривбасу та аналіз способів її  доочищення Професор, д.т.н.    Лапшин О.Є.
5 Кабакчей Дар’ї Природничий, 5 курс, спеціаліст Умови білінгвального навчання хімії при вивченні неметалів у профільних класах Професор, д.т.н.    Лапшин О.Є.
6 Долгіх Ростислав Природничий, 3курс Мікрокристалоскопічний аналіз катіонів лужних металів та амонію к.б.н., доц. Шенаєва Т.О.
7 Євангеліст Ольга Природничий, 3курс Вміст фторидів  та показники якості питної води в деяких районах Кривого Рогу к.б.н., доц. Шенаєва Т.О.
8 Мазур Анастасія Природничий, 3курс Використання диметилгліоксиму в практиці хімічного аналізу асистент Нечипуренко П.П.
9 Тараненко Олена Природничий, 3 курс  Визначення вмісту карбонат-іонів у донних осадах водойм Криворіжжя к.х.н., доцент Столяренко В.Г.
За результатами роботи конференції учасникам видано дипломи та складено клопотання про подяку Догліх Ростиславу, Мазур Анастасії, Євангеліст Ользі, Тараненко Олені.
УЧАСНИКИ    КОНФЕРЕНЦІЇ

МАЗУР   АНАСТАСІЯ
з доповіддю "Використання диметилгліоксиму в практиці хімічного аналізу", керівник - асистент Нечипуренко П. П.

МАЗУР   АНАСТАСІЯ

ЄВАНГЕЛІСТ ОЛЬГА
з доповіддю "Вміст фторидів  та показники якості питної води в деяких районах Кривого Рогу", керівник - доцент, к.б.н. Шенаєва Т. О.

ЄВАНГЕЛІСТ ОЛЬГА

КАБАКЧЕЙ ДАРІЯ
з доповіддю "Умови білінгвального навчання хімії при вивченні неметалів у профільних класах", керівник - професор, д.т.н. Лапшин О. Є., консультант - доцент, к.пед.н. Томіліна Л. І.

КАБАКЧЕЙ ДАРІЯ

ДОЛГІХ РОСТИСЛАВ
з доповіддю "Мікрокристалоскопічний аналіз катіонів лужних металів та амонію", керівник - доцент, к.б.н. Шенаєва Т. О.

ДОЛГІХ РОСТИСЛАВ