Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет

22 червня стартувала навчальна загальнохімічна практика для студентів ступеня вищої освіти "бакалавр" спеціальності "Середня освіта (Хімія)".

Керівник: Старова Т.В. (к.х.н., доцент)

Головна мета практики:

сформувати професійні знання, вміння та навички роботи лаборанта в хімічній лабораторії (з хімічними реактивами та обладнанням, класифікації, умов зберігання різних груп реактивів в умовах навчальної хімічної лабораторії, хімічної лабораторії та кабінету хімії)

А також сформувати вміння проводити прості робочі операції в навчальній хімічній лабораторії, хімічній лабораторії та кабінеті хімії: підготовка хімічного обладнання та стандартизація мірного посуду, проведення розрахунків для приготування розчинів та їх приготування, зважування та облік реактивів, їх утилізація тощо.

Робота з літературними джерелами

Вивчення нового матеріалу

Оформлення щоденника практики

Облаштування навчальних лабораторій