Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Загальний рейтинг учасників Сьомого конкурсу - 2012/13 Стипендіальної програми "Завтра.UA"

2013zavtra1Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива”переможцями Конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» вважаються ті конкурсанти,підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 67,75 балів у загальному рейтингу конкурсантів. Таким чином, конкурсанти, які зайняли у загальному рейтингу позицію з 1 по 320 вважаються стипендіатами Стипендіальної програми "Завтра.UA"-2012/13.

 Стипендіатами від Криворізького національного університету стали Каснянчук  Дар'я    і   Ломачевська Марія (науковий керівник Тетяна Григорівна Крамаренко)
 
 
 
 
 
 
 
Прізвище
Ім'я
По-батькові
Кінцевий бал
Курс
Науковий напрям
Назва конкурсної роботи
Бали за наукову д-сть
Бали за есе
Бали за соц. д-сть
Бали за 1-й етап
Бали за конкурсну роботу
Бали за 3-й етап
177
Каснянчук  
Дар'я
Володимирівна 
72.32
4
Педагогіка і освіта
Навчання письма офіційних документів в старших класах середньої школи
3
2.67
1
4
45.9
15.75
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
274
Ломачевська
Марія
Юріївна
69.53
4
Педагогіка і освіта
Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні фізико-математичних дисциплін у
        вальдорфській школі
3
2.33
0
4
52.2
8
325
Кривенок
Інна
Вікторівна
67.67
1 магістратури
Педагогіка і освіта
Формування навчальних компетентностей школярів у процесі вивчення теорії ймовірностей та
        математичної статистики
3
1.67
0
4
53
6
399
Оліфер
Олена
Євгеніївна
66.15
3
Психологія та соціологія
Інвектива як форма міжособистісного спілкування
1
2
0
4
47.9
11.25
516
Соломенко
Артем
Олександрович
63.2
3
Педагогіка і освіта
Ігровий підхід в навчанні фізики
0
2
1
4
48.2
8
524
Самойленко
Олександра
Вікторівна
63.13
4
Філологія та журналістика
Гра як ознака авторської літературної концепції В. Набокова та способи її відображення в романі
        «Защита Лужина»
3
1.33
0
4
48.8
6
561
Здещиц
Анастасія
Валеріївна
62.2
3
Фізика і астрономія
Рятувальний ліфт
3
2
1
4
44.2
8
 
 
 

Відбувся третій очний тур 7-го конкурсу на престижну стипендію

У суботу, 6 квітня 2013 року, у Дніпропетровську у приміщенні Національної металургійної академії України відбувся третій очний тур Конкурсу-2012/13 Стипендіальної програми "Завтра.UA" фонду Віктора Пінчука із залученням відповідних експертів. За офіційними даними, оприлюдненими на сайті програми, із 1775 претендентів до третього туру допущені 654 конкурсанти. На цьому етапі у дванадцяти обласних центрах України оцінювався особистісний потенціал учасників у форматі експрес-ассесмент-центру. Оцінка проводиться з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові та усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання, а також модерації, фасилітації тощо.

Приємно відзначити, що серед 50 студентів із Дніпропетровщини у третій тур конкурсу вийшло семеро студентів Криворізького національного університету, чиї науково-дослідницькі роботи та есе, представлені на конкурс у першому турі, виявилися кращими. Тож за право отримувати стипендію фонду змагалися криворіжці Анастасія Здещиц, Інна Кривенок, Марія Ломачевська, Артем Соломенко (фізико-математичний факультет); Дар'я Каснянчук, Олена Оліфер, Олександра Самойленко (факультет іноземних мов).

– У ході змагання протягом чотирьох годин ми співпрацювали з дніпропетровчанами у командах по шість чоловік, – розповідає Інна Кривенок. – Крім того, що учасники самі себе презентували, були запропоновані і досить цікаві завдання для групової роботи. Ми брали інтерв’ю в учасників, знімали ролик про екологічні проблеми і про те, як їм запобігати звичайним словом, були учасниками дебатів та інших конкурсів. Наприклад, у нашій групі дискусія була на задану експертами тему «Проституція: за і проти», в іншій – мова йшла про громадську організацію «Femen». Найскладніше було змінювати точку зору у ході дебатів на відстоювання спочатку однієї, а потім протилежної позиції.

Оцінки, отримані конкурсантами за третій тур, відображатимуть те, наскільки конкурсант відповідає заданому портрету стипендіата. Кому з наших студентів пощастить і далі, дізнаємося вже на початку червня. А поки що всім бажаємо успіху і вболіваємо протягом квітня за наших на сторінціfacebook.com/Zavtra.UA!

Опубліковано в газеті "Університетські новини"   за квітень 2013 року (№ 3)

 

Открывайте в себе таланты!

 
 Стипендиат программы «Завтра.UA» Мария Ломачевская:

«На молодёжном форуме нас обучал физик-теоретик, ведущий канала Discovery Мичио Каку…»

 
2013zavtra2Задумывались ли мы когда-нибудь над тем, что живём в стране больших возможностей? А почему бы и нет? Не исключено, конечно, что вы возразите и скажете, что у нас много проблем. И того у нас нет, и другого… И бизнес средний и мелкий слабо развивается, и экономика далеко не на подъёме. Но с другой стороны, у нас так много незаполненных ниш, так много можно сделать! Не только инновации применить, но хотя бы элементарно качество продуктов и качество жизни улучшить. Так что в этом плане для молодёжи не то, что море возможностей, но и целый синий океан! Но талантливую молодёжь нужно поддерживать, чтобы она могла реализовать себя здесь, в Украине, а не спешила уезжать на рубеж в поисках длинного рубля или реализации идей.


Опубликовано в "Домашней газете"   3 июня 2013 года
 
 

 
Стипендиаты Фонда Виктора Пинчука «Завтра.UA» говорят, что именно с этой целью был и создан проект «Поверь в себя в Украине».
Наши корреспонденты побеседовали со стипендиатами фонда 2013-го года, студентами Криворожского национального университета Марией Ломачевской и Дарьей Каснянчук о том, как они стали лауреатами и чему их обучали на форуме.
 
– Во-первых, поздравляем вас с победой. Расскажите, легко ли было стать стипендиатами?
– Нелегко. Этот конкурс проводится в Украине уже в шестой раз, – рассказывает Дарья, – но студенты нашего университета участвовали впервые. Из пятнадцати человек успех пришёл к двоим. О конкурсе в университете рассказала нам ёще одна криворожанка, которая оканчивает киевский вуз Ксения Семёнова. Она является лауреатом фонда уже несколько лет подряд. Надеемся, что в следующем году будет больше и желающих поучаствовать в соревновании, и больше лауреатов.
 
 Как проходил отбор лучших конкурсантов?
–  В первом туре от университетов Украины представлялись лучшие студенческие научно-исследовательские работы и эссе. Но можно было представлять работы и лично, непосредственно зарегистрировавшись на сайте программы. Дальше соревновались те студенты, у которых по результатам оценки экспертной комиссии работы оказались лучшими. В двенадцати областных центрах Украины оценивался личностный потенциал участников в формате экспресс-ассесмент-центра. Здесь мы брали интервью, участвовали в командных играх, в групповых дискуссиях, отвечали на письменные и устные упражнения и тесты, выполняли индивидуальные и групповые задания, в том числе модерации, фасилитации и прочее. В итоге 300 студентов Украины получили гранды в виде стипендии на целый год плюс возможность бесплатно участвовать в различных мероприятиях фонда.
 
 А чем запомнилось участие в молодёжном форуме стипендиатов?
– Первый день прошёл как день знакомств, чтобы мы смогли подружиться, почувствовать и оказать помощь друг другу, проявить себя как командного игрока. А такие разнообразные конкурсы как отгадай и покажи танцы народов мира, брейн-ринг, AngryBirds, кручение обруча разогрели не только всех стипендиатов, но и волонтеров, и тренеров.
– К форуму мы тоже готовились, ведь нужно было не только представлять свои идеи, которые считаете нужным воплотить в Украине, но и разрабатывать план их реализации, – подключается к нашему разговоруМария Ломачевская. – Вначале по результатам интернет-голосования и решения команды менторов отобрали тридцать лучших идей. Дальше на самом форуме мы имели возможность испытать на практике механизмы создания стартапов, проверить идеи на жизнеспособность, а также довести их до стадии бизнес-модели и прототипа. При составлении BusinessCanvas к нам подходили менторы и помогали работать над совершенствованием идеи и решением проблем, о которых мы даже не задумывались, или не знали, что они такие и бывают. А ещё было интересно поучаствовать в тренингах по бизнес-планированию, послушать интересные лекции состоявшихся в науке и в бизнесе людей. Тематика была разнообразной – LeanStartup или механизм построения современного технологического бизнеса; о роли дизайна; о том, как убедить инвесторов подержать вашу идею; как использовать BusinessModelCanvas для работы над идеей и прочие. Школу мы прошли замечательную. В итоге несколько идей фонд таки поддержал материально.
 
 Какие-то выдающиеся личности, мировые деятели в работе форума участвовали?
– Особо запомнилось выступление гостя 6-го Форума Мичио Каку –известного физика-теоретика, футуролога, автора ряда научно-популярных бестселлеров. Он активный популяризатор науки и ведущий программ на каналах Discovery, BBC, Science Channel. Учёный впервые по приглашению Фонда посетил Украину. Его советы молодёжи сводились к тому, что нужно иметь такого человека, который был бы для вас образцом, думать и мечтать нужно о большом, быть слегка амбициозным. Важно не бояться ошибок, ведь они являются ключом к успеху. И, наконец, никогда не сдаваться после первой неудачи, потому что вознаграждение приходит позже. А потому не нужно искать коротких троп. А самое ценное – это миссия молодёжи, её креативность, энергия и молодость!

Расспрашивала Ирина  Крамаренко
168
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30