Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

MI16baloseni120 жовтня на головній сцені Криворізького педагогічного відбувся «Бал першокурсника», організований та проведений силами студентської ради університету. У заході традиційно взяли участь студенти від усіх 9 факультетів, які об'єдналися цього дня під гаслом «Together!».

Першокурсникам фізико-математичного факультету допомагали підготуватися до виступу і продемонструвати свої таланти у різножанрових номерах студенти старших курсів - голова студради фізмату Надія Лісова, активні фізматовці Лілія Фадєєва, Яна Мордовець, Ігор Боровик, Марина Засоріна.

У цей день для першокурсників пролунало багато поздоровлень. Зокрема від в.о.ректора університету Я.В.Шрамка, який підкреслив: «Цього дня ми відкриваємо нові таланти і цей наш традиційний захід - гарна нагода для кожного першокурсника заявити про себе, аби в майбутньому мати змогу не тільки реалізувати власні здібності, а й представляти себе, свій факультет та університет на всіх рівнях - від університетського до всеукраїнського».

З першої до останньої хвилини концерту виступи студентів дарували глядачам чудовий настрій. Номери відрізнялись один від одного. Тому глядачі не сумували.

Математики Павло Войтенко, Юлія Дербак, Анастасія Булатова та Богдан Степанюк, а також студенти спеціальностей фізики та інформатики представили чудовий вальс.

MI16baloseni2

MI16baloseni3

MI16baloseni4

Не тільки колоритним виконанням пісні, але й привабливими сучасними костюмами зацікавили глядачів Анастасія Романова, Олена Грідіна, Анастасія Остапова та Наташа Дацька (зліва направо).

MI16baloseni5

MI16baloseni6

Вітаємо першокурсників зі святом!