Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ З МАТЕМАТИКИ

Шановні випускники! Пропонуємо вам взяти участь у Всеукраїнської олімпіади з математики Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, яка ставить на меті виявлення, розвиток обдарованих вступників на основі повної загальної середньої освіти, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет», реалізацію здібностей талановитих учнів.

Олімпіада буде проведена в два тури:

I тур – дистанційний (в онлайн-режимі) з 03 квітня по 23 квітня 2017 р. до 18:00;

II тур – очний (безпосередньо в Університеті) 06 травня 2017 р. з 10:00 до 12:00.

Для участі в ІІ турі обов’язкова участь в І турі. Для участі у І турі здійснюється реєстрація за посиланням з 03 квітня по 21 квітня 2017 р.

Переможці ІІ туру Олімпіади отримують до 20-ти додаткових балів до сертифікату ЗНО з математики при вступі в Університет на освітню програму за спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика).

За довідками звертатись за телефоном 096-404- 83-39 (Бобилєв Дмитро Євгенович).

В І Т А Є М О

асистента кафедри математики та методики її навчання АРМАШ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ з успішним захистом  дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Тема дослідження: «Методичні засади реалізації компетентнісного підходу у процесі навчання лінійної алгебри майбутніх учителів інформатики» (13.00.02 – теорія та методика навчання (математика)).

Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет», Міністерство освіти і науки України.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент
ЛОВ’ЯНОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА,
Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет», доцент кафедри математики та методики її навчання.

Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Акуленко Ірина Анатоліївна, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Міністерства освіти і науки України, професор кафедри алгебри і математичного аналізу;

кандидат педагогічних наук, доцент Черкаська Любов Петрівна, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри загальної фізики і математики.

Захист відбувся 29.03.2017  на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 73.053.02 в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, за адресою: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22.

Відкрити спільний документ, у якому можуть писати викладачі кафедри новини,

stendfizmatu

оголошення привітання

Незабаром планується  відкрити платні 2-місячні експрес-курси по підготовці до ЗНО з математики. За довідками звертатися за телефоном (0564) 74-25-62.

29 квітня, у суботу, планується проведення в стінах університету "Дня майбутнього студента".  Тут для учнів шкіл, ліцеїв та гімназій будуть працювати "Математичні студії", відбудеться природничо-математичний квест. Слідкуйте за нашими повідомленнями. Приходьте та будьте активними!

Більше матеріалів для вступників на спеціальність “Математика”

Детальніше про всі спеціальності в університеті

Квітень 2017