Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Armasch T S  Оcвіта

Криворізький державний педагогічний університет, фізико-математичний факультет (2006), спеціальність "Педагогіка іметодика середньої освіти. Математика", кваліфікація "Магістр педагогічної освіти. Викладач математики, вчитель основ інформатики"; аспірантура - НПУ ім. М.П. Драгоманова, м. Київ

Посада   асистент кафедри математики і методики її навчання
 Науковступені і звання    канд. педагогічних наук
Дисципліни, які викладає   Математичний аналіз, алгебра, аналітична геометрія, Лінійна алгебра та аналітична геометріяМатематична логіка і теорія алгоритмів
Коло наукових інтересів    Теорія і методика навчання математики
Публікації    понад 20 наукових публікацій
Google Академія
Корпоративна пошта

armash.tetyana@kdpu.edu.ua        armash@i.ua

В університеті працює   з 2008 року

В І Т А Є М О

асистента кафедри математики та методики її навчання АРМАШ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ з успішним захистом  дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Тема дослідження: «Методичні засади реалізації компетентнісного підходу у процесі навчання лінійної алгебри майбутніх учителів інформатики» (13.00.02 – теорія та методика навчання (математика)).

Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет», Міністерство освіти і науки України.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент
ЛОВ’ЯНОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА,
Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет», доцент кафедри математики та методики її навчання.

Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Акуленко Ірина Анатоліївна, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Міністерства освіти і науки України, професор кафедри алгебри і математичного аналізу;

кандидат педагогічних наук, доцент Черкаська Любов Петрівна, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри загальної фізики і математики.

Захист відбувся 29.03.2017  на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 73.053.02 в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, за адресою: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22.