Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Vichrova O V
Оcвіта   Криворізький державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет (1987р.), спеціальність "Математика та фізика", кваліфікація "Вчитель математики та фізики"; аспірантура - Інститут педагогіки АПН України, м. Київ (аспірантура при лабораторії навчання фізики та математики)
Посада   доцент кафедри математики і методики її навчання, декан фізико-математичного  факультету
Наукові ступені і звання   кандидат педагогічних наук (1997р.), доцент кафедри математики і методики її навчання (2006р.)
Дисципліни, які викладає   Лінійна алгебра, математичний аналіз, історія математики
Тема кандидатської дисертації   "Систематизація та узагальнення математичних знань учнів при вивченні алгебраїчних структур" (1997р.), 13.00.02- методика математики
Коло наукових інтересів    Теорія і методика навчання математики
Публікації   понад 80 наукових публікацій