Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет
Lovjanova I V Оcвіта

Криворізький державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет (1993р.), спеціальність "Математика", кваліфікація "Вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки";

аспірантура - (здобувач кафедри педагогіки КДПУ);

докторантура (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького)

Посада   доцент кафедри математики і методики її навчання
Наукові ступені і звання   доктор педагогічних наук, доцент кафедри математики і методики її навчання (2015 р.)
Дисципліни, які викладає   Диференціальні рівняння, інтегральні рівнянняметодика навчання математикиМетодика навчання математики у профільній школі
Теми кандидатської та докторської дисертацій

Тема кандидатської дисертації:"Формування інтелектуальних умінь старшокласників у процесі вивчення предметів природничого циклу" (2006 р.),13.00.09 - Теорія навчання.

Тема докторської дисертації:"Теоретико-методичні засади навчання математики у профільній школі" ( 2015 р.), 13.00.02 - Теорія і методика навчання (математика).

Коло наукових інтересів    Теорія і методика навчання математики
Публікації   понад 100 наукових публікацій
Google Академія    профіль
Корпоративна пошта     lovyanova.iryna@kdpu.edu.ua        lovira22@i.ua
В університеті працює   з 2001 року

В І Т А Є М О

асистента кафедри математики та методики її навчання АРМАШ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ з успішним захистом  дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Тема дослідження: «Методичні засади реалізації компетентнісного підходу у процесі навчання лінійної алгебри майбутніх учителів інформатики» (13.00.02 – теорія та методика навчання (математика)).

Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет», Міністерство освіти і науки України.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент
ЛОВ’ЯНОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА,
Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет», доцент кафедри математики та методики її навчання.

Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Акуленко Ірина Анатоліївна, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Міністерства освіти і науки України, професор кафедри алгебри і математичного аналізу;

кандидат педагогічних наук, доцент Черкаська Любов Петрівна, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри загальної фізики і математики.

Захист відбувся 29.03.2017  на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 73.053.02 в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, за адресою: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22.

Жовтень 2017