Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Закінчив Криворізький державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет (1975р.), спеціальність "Математика і фізика", кваліфікація "Вчитель математики і фізики"; аспірантура - НДІ Змісту і методів навчання АПН СССР, м. Москва.

Працював на посаді доцент кафедри математики і методики її навчання.

Наукові ступені і звання: кандидат педагогічних наук (1989 р.), доцент кафедри математики і методики її навчання (2013 р.).

Тема кандидатської дисертації: "Методика формування умінь проводити доказові міркування при вивченні математики в 5-6 класах  (4-5) класах" ( 1989р.), 13.00.02 - методика викладання математики.

Коло наукових інтересів: теорія і методика навчання математики, технології рівневого навчання.

Публікації: понад 200 наукових публікацій.

Дисципліни, які викладав: вища математика, методика навчання математики.

188kapinosov n

03 червня 2017 р. на 63-му році життя після важкої хвороби пішов із життя кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики та методики її навчання Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет»
КАПІНОСОВ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
Колектив Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет» глибоко сумує з приводу непоправної втрати свого колеги. Не стало життєрадісної людини, турботливого, ніжного та люблячого чоловіка, тата та дідуся, який умів жити достойно. Викладачі, працівники, студенти Університету й усі його учні завжди будуть пам’ятати Анатолія Миколайовича як невтомного педагога, видатного науковця та чудову людину. Він назавжди залишиться в серцях колег, усіх, кого звела з ним доля. Ми щиро поділяємо горе дружини, рідних і близьких покійного та висловлюємо свої сердечні співчуття. У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!

Прощання із Анатолієм Миколайовичем відбулося 05 червня 2017 р., о 13:00. в с. Запорізьке Апостолівського району

Листопад 2017