Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

Наукова робота студентів

П.І.Б. Курс Керівник Вид наукової діяльності
 Загорська О. Vмагістр

д.пед.н., доцент

Овчаренко Н.А.

1. Доповідь на ІУ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підготовка фахівців соціономічних професій в умовах сучасного простору».

2. Публікація статті

Теоретичні і методичні аспекти виконавського аналізу вокального твору в практиці вищого навчального закладу / О. Загорська: Зб. мтеріалів ІУ Всеукраїнської наук.-практ. конф. [за заг. ред. Браницької Т. Р.]. – Вип. 4. – Вінниця: ФОП, Корзун Д. Ю., 2016 р. – 191 – 194 с.

Крайнік В.

Vспец. к.пед.н., доцент Варнавська Л.І.

1. Доповідь на секційному засіданні IV Всеукраїнської науково-практичної конференції викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів: Мистецтво в підготовці фахівців соціономічних професій на тему: «Використання комп’ютерних технологій в окремих компонентах уроку музичного мистецтва».

2. Публікація статті

Використання комп’ютерних технологій в окремих компонентах уроку музичного мистецтва/ В.Крайнік // Збірник матеріалів науково-практичної конференції викладачів, IV Всеукраїнської аспірантів, магістрантів та студентів [за заг.ред. Браніцької Т.Р.]. – Вип. 4 – Вінниця:ФОП Корзун Д.Ю., 2016. – С. 202-205.

Кужільна М. Vмагістр к.пед.н., доцент Косяк Л.І.

1. Доповідь на студентській науково-практичній конференції з доповіддю на тему: «Визначення поняття «вокально-мовленнєва культура» у наукових дослідженнях».

2. Публікація статті

Кужільна М. Визначення поняття «вокально-мовленнєва культура» у наукових дослідженнях / М. Кужільна, Л. Косяк // Актуальні проблеми мистецько-педагогічної освіти: [зб. наук. праць студ. фак. мистецтв КДПУ; гол. редактор, д.техн.н., проф. Шелевицький І.В.]. – Кривий Ріг, 2016. – Вип. 11. – С. 80-85;

Худан Н. Vспец. к.пед.н., доцент Косяк Л.І.

Публікація статті

Визначення поняття «пізнавальний інтерес до музичного мистецтва» у психолого-педагогічній та музичній літературі / Н. Худан, Л. Косяк // Актуальні проблеми мистецько-педагогічної освіти: [зб. наук. праць студ. фак. мистецтв КДПУ; гол. редактор, д.техн.н., проф. Шелевицький І.В.]. – Кривий Ріг, 2016. – Вип. 11. – С. 142-144

Євсікова А. Vмагістр к.пед.н., доцент Ракітянська Л.М.

Публікація статті

Практичне втілення принципу доступності у вокально-хоровому вихованні учнів початкової школи /А.Євсікова, Л.Ракітянська // Актуальні проблеми мистецько-педагогічної освіти: Зб. наук. праць студентів факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету / Гол. редактор, доктор техн. наук, професор Шелевицький І.В. – Кривий Ріг, 2016.– Вип.11. – С. 47-50.

Іванюк А.  ІV к.пед.н., доцент Ракітянська Л.М.

Публікація статті

Місце і роль дидактичних засобів навчання в структурі шкільного уроку музичного мистецтва / Л. Ракітянська, А.Іванюк // Актуальні проблеми мистецько-педагогічної освіти: Зб. наук. праць студентів факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету / Гол. редактор, доктор техн. наук, професор Шелевицький І.В. – Кривий Ріг, 2016.– Вип.11. – С. 55-58.

Сазонова М. Vмагістр

к.пед.н., доцент

Кокарєва Е.О.

1. Доповідь на студентській науково-практичній конференції (ДВНЗ КПІ «КНУ»)

2. Публікація статті

Виконавська культура майбутніх учителів музичного мистецтва: вокальний аспект / Марина Юріївна Сазонова // Актуальні проблеми мистецько-педагогічної освіти: Зб. наук. праць студентів факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету / Гол. ред., доктор технічних наук, професор Шелевицький І.В. – Кривий Ріг, 2016. – Вип. 11. – С. 112 -115.

Голуб О. ІV к.пед.н., ст.викл. Бондаренко А.В.

Доповідь на Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Мистецька вартість творчості Миколи Колесси в контексті загальноєвропейської культури ХХ століття»                  (м. Кропивницький)

Рубцов Д.

Vспец.

ст.викл.