Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

Орієнтовні теми кваліфікаційних робіт магістрів

2016 – 2017 н. р.

1. Формування готовності майбутнього вчителя музики до хормейстерської діяльності
  2. Вокально-естетичне виховання майбутніх учителів музичного мистецтва в класі постановки голосу.
  3. Професійно-творче становлення майбутніх учителів музичного мистецтва у вищому педагогічному навчальному закладі.
  4. Формування внутрішнього слуху майбутнього вчителя музичного мистецтва.
  5. Дидактичні умови формування навичок естрадного співу студентів факультетів мистецтв.
  6. Міжкультурне виховання майбутніх учителів музичного мистецтва.
  7. Формування толерантності студентів факультету мистецтв.
  8. Дидактичні умови формування пізнавального інтересу майбутнього вчителя музичного мистецтва.
  9. Педагогічні умови формування мистецьких цінностей майбутніх учителів музичного мистецтва.
  10. Формування аксіологічної підготовки.
  11. Формування професійної майстерності майбутнього вчителя музичного виховання в класі хорового диригування.
  12. Формування диригентської культури майбутнього вчителя музичного мистецтва.
  13. Формування вокально-хорових умінь студентів факультету мистецтв.
  14. Формування поліхудожніх знань студентів мистецьких факультетів на заняттях з методики музичного виховання.
  15. Культурологічний підхід у професійній підготовці майбутніх учителів музичного мистецтва.
  16. Професійна підготовка майбутніх учителів музичного мистецтва до диригентсько-хорової діяльності.
  17. Формування професійної готовності майбутніх учителів музичного мистецтва засобами інноваційних технологій.
  18. Методологічні підходи в професійній підготовці майбутнього вчителя музичного мистецтва.
  19. Аксіологічний підхід у формуванні готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-виконавської діяльності.
  20. Синергетичний підхід у професійній підготовці майбутнього вчителя музичного мистецтва до виконавської діяльності.
  21. Формування діагностичної компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва.
  22. Формування герменевтичної компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва в класі хорового диригування.
  23. Формування культурологічних умінь студентів мистецьких факультетів у позааудиторній діяльності.
  24. Формування вокально-педагогічної компетентності студентів мистецьких факультетів засобами українського пісенного фольклору.
  25. Професійна підготовка майбутніх учителів музичного мистецтва до використання комп’ютерних технологій в загальноосвітніх школах.
Листопад 2017