Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

Колектив викладачів і студентів факультету мистецтв щиро вітає переможців ІІ відкритого Всеукраїнського фестивалю – конкурсу естрадних співаків «МЕЛОДІЯ КОХАННЯ»

 

Народна студія академічного співу

(керівник доцент Овчаренко Н.А.

концертмейстер Подбуртна О.В.)

І місце –  Сиволап Ольга – ІІІ курс

                  інструментальний супровід:

                  Іванюк Влад – ІІІ курс

                  Сторчеус Катерина –  ІІІ курс

ІІ місце – Динда Софія – ІІІ курс

 

ІІІ місце – дует:

                  Залужна Оксана –  ІІ курс

                  Щербаков Олександр – ІІ курс

 

Народна естрадна студія «Модерн»

(керівник доцент Вікторова М.В.)

Гран-Прі – колектив «Модерн» у складі:

                  Рубцова Ольга – У курс

                  Гнип Юлія – ІУ курс

                  Засовицька Юлія – ІІІ курс

                  Качур Дар’я

І місце –   Саймукова Анастасія – І курс

І місце –   Ємельянова Валерія 

 І місце – дует:

                  Білик Марина –  ІІІ курс  

                  Фарковець Таісія – ІІІ курс

І місце –   Рубцова Ольга – У курс

ІІІ місце –Білик Марина – ІІІ курс

Дипломи за участь –

                   Медведєва Софія – ІІ курс

                   Заноза Тетяна – ІІ5 З/в

 

Народна студія української пісні «Оберіг»

(керівник доцент Косяк Л.І.

      концертмейстер Ладуба О.В.)

І місце – «Арт – тріо» у складі:

                   Зарванська Марина – ІУ курс

                  Сторчеус Катерина – ІІІ курс

                   Чехла Олександра – ІІ курс

                       Шумовий супровід: 

                   Динник Дмитро – ІІІ курс

ІІ місце – дует «Намисто» у складі:

                   Бредун Наталія – У магістр

                   Єфременко Марина – ІІ курс

 

Клас доцента Кокаревої Е.О.

ІІІ місце – Серентюк Ольга – ІІ курс З/В

Клас ст. викладача Бондаренка Д.В.

ІІ  місце –  Мармиш Вікторія – ІІ курс

ІІІ місце –  Бондаренко Дарина –  ІІ курс

Клас ст. викладача Бондаренко А.В.

  Диплом учасника –

                     Карабилова Катерина – ІІск. курс З/В

Клас викладача Курило В.В.

ІІ місце –     Бонар Вікторія– ІІІ курс

 

 

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!

                                     

                                                      

                                      

1270
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30