«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дати проведення: 08-26 січня 2018 року.

Програма стажування складається з трьох модулів: Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі ( дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота). Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Подача заявок на участь у стажуванні: до 15 грудня 2017 року.

Університетом Економічним у Кракові видається сертифікат на 108 годин усім учасникам стажування.

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК ТА ТРАНСФЕР
виїзного модулю 24-26 січня 2018


1 день. Середа. 24 січня. Зустріч учасників у Кракові. Аудиторна робота. Екскурсія містом. Ночівля.
2 день. Четвер. 25 січня. Аудиторна робота. Ночівля.
3 день. П’ятниця. 26 січня. Програма стажування. Аудиторна робота. Отримання сертифікатів.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ


Загальна вартість участі у програмі, до якої входить стажування, сертифікат від Економіного Університету у Кракові, проживання, екскурсійна програма та медичне страхування згідно програми за визначеним маршрутом становить 240 євро. В разі необхідності відкриття шенгенської візи учасником сплачується консульський збір та послуги візового центру.
Оформлення віз та відрядження відбувається за офіційним запрошенням.

Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, сплачують лише 200 євро на рахунок, їм запрошення на стажування не надаються.

РЕЄСТРАЦІЯ

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в на базі Економічного
Університету у Кракові, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного та національного паспорту на електронну адресу:
ukraine.eml@gmail.com до 15 грудня 2017 р!
Тема листа: Стажування - Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові
назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, програми стажування та запрошень консультування надається:
Панкратова Ольга, тел: +380730332797; e-mail: : ukraine.eml@gmail.com

Організація стажування: ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» та Економічний Університет у Кракові.

ФОРМА ЗАЯВКИ
ЗАЯВКА
на участь у стажуванні
в Економічному Університеті у Кракові, Польща
08-26 січня 2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою
Прізвище, ім’я латиницею згідно з даними закордонного паспорта
Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)
Серія та номер закордонного паспорта
Паспорт біометричного зразка? (так\ні)
Дата видачі закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Дата закінчення строку дії закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України, українською мовою)
Вчене звання
Науковий ступінь
Посада, назва місця роботи / навчання (університету) українською мовою
Посада, назва місця роботи / навчання (університету) англійською мовою.
Е-mаіl
Моб. телефон
Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні)

3374

Шановні учасники!
Щиро запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному Інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+, що пройде з 6 по 10 листопада 2017 р. в м. Києві.

Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Німеччина, Сполучене Королівство), Національними Еразмус+ офісом в Казахстані та закладами вищої освіти в м. Києві (Національний університет харчових технологій, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний транспортний університет).

Детальніше

2676

Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції спільно з Науково-дослідним інститутом європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у рамках проекту 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: «Enhanced Visibility onEuropean Integration Teaching and Research» Програми ім. Жана Моне Еразмус+ запрошують Вас до участі у семінарі-майстерні «Сучасні тренди викладання Європейських Студій» (31.10.2017, м. Чернівці).

Мета: сформувати цілісніше бачення методики викладання євроінтеграційної тематики у різних освітніх системах як в ЄС, так і в Україні; проаналізувати сучасний стан та поділитися найкращими освітніми практиками з Європейських Студій для різних цільових аудиторій; отримати практичні знання та навички з педагогічної майстерності для викладання різних аспектів європейської інтеграції; сформулювати рекомендації щодо опрацювання методики викладання Європейських Студій для різних за складом груп слухачів в Україні.

Дата проведення: 31 жовтня 2017 р. Початок роботи о 10 год.

Місце проведення: Науково-дослідний інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені  Юрія Федьковича  (вул. Нагірна, 7-а, м. Чернівці)

Запрошений доповідач: Каріна Баранцева – доцент кафедри права Європейського гуманітарного університету (м. Вільнюс, Литва), викладає навчальні дисципліни з Європейських Студій. Має значний досвід тренерської роботи з тематики викладання європейської інтеграції, зокрема була провідним експертом у цій сфері у рамках проекту Twinning.

Заявка на участь у Семінарі-майстерні «Сучасні тренди викладання Європейських Студій» знаходиться за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1YOf7UxiW-GuvufJuumTzhdcQhldyHwwxHjd3yZRvBQ0/edit

 

2675

З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі (Northwest University International Students Silk Road Scholarship, PhD).

Період подання заявки: 1 січня - 30 березня з 2018 року.

Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/menber/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn

Контакти Північно-західного університету:

тел.: 0086-29-88302373, 0086-29-88303928

факс: 0086-29-88303511

e-mail: crystalhe0917@163.com

         tonwu@nwu.edu.cn

 

 

 

 

2496

CLILiG в Україні – фахове та мовне інтегроване вивчення німецької мови: можливості, переваги та завдання» є фаховою конференцією, яка має на меті інформування щодо новітніх розробок в інтеграції фахово-мовного навчання у підготовці вчителів іноземної мови та у школі.

Детальніше

2379

Запрошуємо до міжнародної міжпредметної науково-методичної конференції «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ У СВІТЛІ ІННОВАЦІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДИДАКТИКИ» з питань дослідження теоретичних та прикладних аспектів у сфері педагогічних, дидактичних та методичних наук.

Деталі

2367

Шановні колеги!

Запрошуємо до заходу від громадської організації «Європейська ліга професійного розвитку», яка організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. 
 
2365

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки колективної монографії на тему:
“РОЗВИТОК ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК: ДОСВІД ПОЛЬЩІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНИ”

 
2259

Міністерство освіти і науки України спільно з Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) оголошують конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів за програмою «Спільні наукові проекти».

На конкурс приймаються пропозиції з фундаментальних та прикладних досліджень у галузях: аграрні науки та біотехнології.

Конкурс відкрито з 5 червня до 31 липня 2017 року.

Міністерство освіти і науки України (МОН України) і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) оголосили  прийом проектів від спільних колективів українських і американських вчених.

Приймаються пропозиції з фундаментальних та некомерційних прикладних  досліджень в аграрній галузі у наступних напрямках:

  • Сталий розвиток землеробства – менеджмент земельних і водних ресурсів, що запобігає їх деградації під впливом індустріальних факторів, а також сприяє стійкості врожаїв до змін клімату та впливу інших факторів оточуючого середовища.
  • Біотехнології сільськогосподарського спрямування, які можуть підвищити врожайність сільськогосподарських культур, сприяючи при цьому екологічній стійкості сільськогосподарських земель, у тому числі такі, як генна інженерія, молекулярні маркери і діагностикуми, а також  культури тканин рослин.

            Проекти можуть належати до різних природничих дисциплін – біології, хімії, наук про землю, техніки, математики, фізики - при їх застосуванні до аграрної сфери. Очікується, що результати досліджень будуть опублікованими в рецензованих виданнях і сприятимуть розвитку глобальних наукових знань у відповідних дисциплінах. Дослідження можуть створювати базу для подальшої комерціалізації, але це не може бути основною метою проекту.

Основні цілі конкурсу:

  • Підтримка спільних наукових досліджень високої якості колективів науковців із США та України.
  • Сприяння розвитку міжнародних контактів наукової спільноти.
  • Встановлення стабільних партнерських відносин між дослідниками з України і США.

Детальна інформація

2185

Запрошення до участі у VI Конгресі ініціатив Східної Європи, що відбудеться 25-26 вересня 2017 року у місті Люблін

Конгрес ініціатив Східної Європи впродовж кількох років є місцем зустрічі тисячі спеціалістив-практиків у сфері транскордонної співпраці, спрямованної на розвиток, а також є платфломою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади, місцевого самоврядування. Ця платформа сприяє реалізації спільних проектів, фінансованих із зовнішніх джерел.

Конгрес відбуватиметься в рамках діяльності Центру східних компетенцій - програми, реалізовної містом Люблін та органом самоврядування Люблінського воєводства. Завданням Центру є створення мереж та ініціація нових заходів, сприяння формуванню нової якості у сфері співробітництва, спрямованої на розвиток.

Планується дискусія в рамках восьми програмних ліній (дицентралізація влади, інноваційність, політика та безпека, наука та освіта, моделі примирення). Цьогорічний конгрес буде проводитися в рамках святкування Великого Ювілею сімісотріччя надання місту Люблін Магдебургського права.

Детальна інформація за посиланням

2155
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31