Відповідно до Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія, МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св.Кирила та Мефодія у період 17.07 – 06.08.2017 (2 місця) та Софійському університеті ім. Св.Климента Охридського у період 16.07 – 05.08.2017 (3 місця).
Перевага буде надаватись тим кандидатам, які вивчають болгарську мову, літературу та культуру.
Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування – за рахунок учасників.

Перелік необхідних документів:
заповнена анкета встановленого зразку (додається);
анкета Софіївського університету ім. Св.Климента Охридського або ім. Св.Кирила та Мефодія (болгарською або англійською мовою);
мотиваційний лист (українською або англійською мовою);
лист-рекомендація (українською або англійською мовою);

У разі зацікавленості просимо до 30 квітня 2017 року надіслати у паперовому вигляді до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України вищезазначені документи.
Скановані варіанти документи просимо також надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com зазначивши в темі листа “Літній семінар Болгарія 2017”.