30 серпня 2017 року виповнюється 95-та річниця від дня народження українського поета-гумориста, байкара Павла Прокоповича Глазового.

Цього року виповнюється ще кілька пам’ятних дат, що віддзеркалюють переплетіння з історією Криворізького державного педагогічного університету життєвого та професійного шляху П.Глазового. Зокрема, 25 років від оголошення про проведення в Криворізькому державному педагогічному інституті конкурсу малюнку за творами Павла Глазового, присвяченого «70-річчю від дня народження нашого земляка, колишнього студента філологічного факультету, видатного поета-гумориста» (наказ по Криворізькому державному педагогічному інституту №78-о від 26.11.1992 р.).

П.П.Глазовий 2

П.П.Глазовий оглядає виставку ілюстрацій до своїх творів, виконаних викладачами та студентами Криворізького педінституту.1992 рік.

З ВИСТУПУ П.П. ГЛАЗОВОГО В КРИВОРІЗЬКОМУ ПЕДІНСТИТУТІ