Кафедра музикознавства, інструментальної
Факультет мистецтв

ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
2017-2018 н.р.

1. Формування музично-виконавської майстерності у процесі фахової підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва.
2. Формування поліхудожніх умінь майбутнього вчителя музичного мистецтва у процесі фахової підготовки.
3. Особистісно-орієнтований підхід у формуванні професійної майстерності студентів-піаністів.
4. Формування артистичної техніки майбутнього вчителя музичного мистецтва в процесі фахової підготовки.
5. Методичні засади фахової підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва на засадах компетентністного підходу.
6. Жанрово-стильові особливості фортепіанних творів сучасних вітчизняних композиторів.
7. Формування творчої активності та пізнавальної самостійності студентів у процесі занять з основного інструменту (фортепіано).
8. Педагогічні умови формування художньо-образного мислення студентів у процесі навчання гри на скрипці.
9. Жанр фортепіанного етюду в творчості композиторів.
10. Методика навчання ансамблевої гри на народних інструментах в умовах гурткової роботи.
11. Педагогічні умови формування виконавської уваги майбутніх учителів музичного мистецтва у процесі концертно-освітньої діяльності.
12. Формування музично-виконавської культури скрипаля у процесі занять з основного інструменту (скрипка).
13. Організація роботи дитячого духового оркестру в умовах загальноосвітньої школи.
14. Колективна музично-творча діяльність як засіб формування індивідуальності підлітків.
15. Формування національної свідомості старшокласників засобами українського музичного мистецтва.
16. Класична музика як умова створення гармонійного середовища для раннього розвитку школяра.
17. Особливості художнього мислення В.А. Моцарта (на прикладі клавірної творчості).
18. Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами театралізованих ігор на уроках музичного мистецтва.
19. Методичні засади формування національної самосвідомості учнів початкової школи на уроках музичного мистецтва.
20. Розвиток емоційно-чуттєвої сфери учнів молодшого шкільного віку з використанням інтерактивних технік на уроках музичного мистецтва.
21. Формування естетичної свідомості учнів середніх класів засобами музичного мистецтва.
22. Розвиток творчої активності учнів середніх класів на уроках музичного мистецтва.
23. Дидактичні умови організації художньої комунікації на уроках музичного мистецтва в загальноосвітньої школі.
24. Педагогічні умови організації нетрадиційного уроку музичного мистецтва в середніх класах.
25. Організація дитячого ансамблю музичних інструментів в умовах загальноосвітньої школи.

Листопад 2017