Проблеми, пов’язані із здоровим способом життя підлітків, в наш час є актуальними. Предмет «основи здоров’я» покликаний вирішувати їх.

Курси підвищення кваліфікації вчителів – це унікальна можливість поновити фахові знання, обмінятися досвідом з колегами, познайомитись з новинками науково-методичної літератури. Викладацьким складом педагогічного університету протягом двох тижнів підготовлені та проведені якісні, змістовні лекції та практичні заняття з теорії, методики викладання основ здоров’я. Практичне значення мали лекції та практикуми Стригунова В.І., Балути Г.А., Квітко М.О., Брошко Є.О., Кравцової І.А.,  Антонік І.П., Грабовець І.В., Яременко Н.В., Коломієць Н.Є. У цікавій формі викладений матеріал з проблем психології в навчально-виховному процесі Ткаченко О.А. та специфіки інклюзивної освіти Туркової Д.М. Була корисною  тема з питань репродуктивного здоров’я підлітків Лукаш Л.В. Надзвичайно актуальну тему з гендерного навчання та виховання змістовно та в доступній формі розкрила Дороніна Т.О. Особливу увагу викликали дані, які надали Кріпак Т.П. та Полякова В.Я, щодо основних законодавчих шляхів реформування освітньої галузі в рамках реалізації концепції Нової української школи.

Всі заняття курсів проходили в доброзичливій атмосфері, мали діалогічний характер. Курси, на яких ми отримали нові знання, сприяли підвищенню нашого професійного рівня як вчителів основ здоров’я.

Грудень 2017