Склад стипендіальної комісії Університету:

1. Шрамко Я.В. – голова комісії, в. о. ректора Університету

2. Лисечко В.П. – в. о. проректора з науково-педагогічної роботи

3. Третяк О.А. – головний бухгалтер Університету

4. Галушко Н.Ю. – начальник планово-фінансового відділу

5. Мальченко С.Л. – завідувач навчально-методичного відділу

6. Поліщук О.С. – начальник юридичного відділу

7. Віхрова О.В. – декан фізико-математичного факультету

8. Гергель Є.Л. – декан психолого-педагогічного факультету

9. Григоренко Л.В. – в. о. декана природничого факультету

10. Кучма О.І. – декан факультету дошкільної та технологічної освіти

11. Семененко Л.М. – декан факультету української філології

12. Тарасов А.В. – декан історичного факультету

13. Шрамко О.І. – декан факультету мистецтв

14. Штельмах Г.Б. – декан факультету іноземних мов

15. Ярков С.В. – декан географічного факультету

16. Бурман Л.В. – голова первинної профспілкової організації Університету

17. Ляшенко Є.М. – голова студентської ради Університету

18. Лисогор Л.П. – заст. голови первинної профспілкової організації Університету по роботі з молоддю, ст. викладач кафедри змісту і методики початкового навчання

19. Ганчук О.В. – голова профбюро географічного факультету, ст. викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання

20. Бобилєв Д.Є. – ст. викладач кафедри математики та методики її навчання

21. Іванова Г.І. – аспірантка кафедри педагогіки першого року навчання

22. Складанюк А.О. – студентка ІІ курсу природничого факультету  

23. Ткачук О.О. – студентка ІІІ курсу природничого факультету  

24. Горбатенко М.К. – студент І курсу факультету мистецтв

25. Драгомерецька І.О. – студентка ІІ курсу факультету української філології

26. Кістень В.М. – студентка V курсу географічного факультету

27. Коленда В.В. – студентка ІV курсу психолого-педагогічного факультету

28. Лисечко Ю.О. – студентка V курсу історичного факультету

29. Руденко К.В. – студентка ІV курсу факультету іноземних мов

30. Сиволап О.С. – студентка ІІІ курсу факультету мистецтв

31. Шабанін Д.Е. – студент V курсу історичного факультету

32. Шпонька Р.Ю. – студент ІІІ курсу фізико-математичного факультету

33. Василюк Т.Г. – педагог соціальний

34. Ільїч О.В. – секретар комісії, фахівець І категорії навчально-методичного відділу

1047
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30