Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

БІЄНАЛЕ-2017

8 грудня 2017 року о 15 годині відбудеться урочисте відкриття виставки кваліфікаційних та творчих робіт художньо-графічного відділення (за адресою - Криворізький міський виставковий зал, вул. О.Поля, 2)

   Протягом двох років збиралися роботи для виставки, протягом тижня формувалася експозиція. Як саме це відбувалося у фотозвіті нижче)))

7jge3G3esqc  h0hfffojjOY   KBTOgeLumRs   LPIdOvNJUcM   OmR51u6qeUo   z5K 0dC Kk4   xlQiAtRaUa0   mObkMlMA Lw

3347

   27 жовтня 2017 року на базі ДХШ № 1 було проведено конкурс з композиції для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання за темою «Фантазії сна». Учасникам були відкриті широкі можливості щодо розкриття теми. А саме, не обмежуючи фантазію виражальними можливостями, вибору графічних, живописних матеріалів, вони мали змогу поділитися своїм світом, своїм баченням. Усі учасники отримали грамоти, а переможці серед двох категорій – старшої та молодшої групи, грамоти та заохочувальні призи – мольберти, фарби, олівці. Члени журі, серед яких був наш викладач Мішуровський В.В., привітали молодих художників і побажали не зупинятися на складному шляху творчих випробувань!

k4OEvFioJOM  AN64KQ2cqGc

 

3326

 26 жовтня 2017 року на базі КПМНЗ «КММШ № 14» було проведено ІІ-й міський конкурс декоративного  живопису «Стилізований натюрморт» для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання.

Засновником та організатором конкурсу виступила адміністрація та викладачі художнього відділу образотворчого мистецтва КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 14». Членами жюрі були запрошені ведучі викладачі кафедри образотворчого мистецтва Р.О. Пильнік, О.С. Юрченко. 

Мета конкурсу була повністю досягнена, як показали роботи учасників, а саме - створення креативної композиції в декоративному натюрморті, яке сприяє вдосконаленню  навчального процесу, розвитку самостійного мислення з  використанням основних законів та прийомів композиції.

Переможці та учасникі конкурсу отримали грамоти та призи за перші три місця. Під час нагородження було проведено бесіду щодо змін правил вступу на художньо-графічне відділення Факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

bUE PcD FxY    Ix cZAyniII

G4TZQfF3ygA    6H0OdlzmgdQ

3290

 

   До кінця поточного семестру ви маєте змогу переглянути експозицію кваліфікаційних робіт кафедри образотворчого мистецтва "Творчі люди". яка розміщена на другому поверсі корпусу художньо-графічного відділення (Мистецька. 9).

2815

З 12 по 17 жовтня 2017 року у вестибюлі головного корпусу КДПУ розгорнуто експозицію кваліфікаційних та творчих робіт кафедри образотворчого мистецтва з нагоди святкування Дня Українського козацтва. На виставці представлено твори графіки, живопису, скульптури національної тематики.

V468gGVA12M 9XZ1GWL21lw

 aHeKKLOcqs

Вітаємо захисників Вітчизни зі святом!

То ж дай Вам Бог козацького здоров"я,
Дівчата самі гарні хай кохають Вас.
Хай мати - Україна щиро усміхнеться,
Щаслива з вами, в кожному із вас !

 

2697

Студенти другого курсу факультету мистецтв художньо-графічного відділення відвідали вечір пам'яті з нагоди 21-ї річниці з дня смерті видатного українського художника Григорія Синиці, який проходив 11 жовтня у Криворізькій загальноосвітній школі №7.

     0059de4006e77be         5259de400f124f3

У класі мистецтв цієї школи збереглася, нажаль, не завершена фітомозаїка "Українське свято", яка виконувалася його учнями за ескізом та під авторським наглядом митця. Директор Криворізького історико-краєзнавчого музею І.Зінов`єва та науковий співробітник М.Нікітенко розповіли про життя та творчість Григорія Івановича, а колишні учні майстра поділилися своїми спогадами і враженнями від спілкування та роботи на мозаїкою. 

4559de400c3c836        DSC00040

2696

З 12 по 17 жовтня в головному корпусі КДПУ глядачеві буде представлена виставка кваліфікаційних та творчих робіт кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного відділення факультету мистецтв. Запрошуємо всіх бажаючих!!!

2670

Студентський пленер у Косові

 Упродовж трьох днів, 28-30 вересня 2017 року, на базі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв проходив регіональний  пленер із живопису, організований кафедрою образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Косівського інституту ПДМ ЛНАМ. Для участі запрошувалися студенти 2-6 курсів вищих навчальних закладів мистецького спрямування та  класичних педагогічних університетів. Учасниками стали 26 студентів, які представляли 9 навчальних закладів України. Від факультету мистецтв КДПУ у цьому заході взяли участь Ганна Смальчук (5 курс) та Юлія Бобильова (2 курс). Разом із студентами працювали й п'ять художників-педагогів з Косова, Вижниці та Кривого Рогу.

01     02

  Пленер організований з метою творчого саморозкриття студентів, обміну досвідом та вдосконалення навичок із живопису в умовах пленеру. Такі заходи важливі для підтримки талановитої студентської молоді. Слід зауважити, що вперше організований пленер у Косові вийшов за рамки регіонального, оскільки в ньому взяли участь студенти з Харкова, Херсона, Кривого Рогу й Полтави.

03    04

   Окрім виконання пленерних завдань, для гостей було організовано культурно-екскурсійну програму. Пізнавальною була екскурсія в Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, учасники також відвідали приватну творчу майстерню художника-кераміста Любомира Макара, який провів майстер-клас із гончарства. Пленер закінчився розважальним вечором біля вогнища і ще більше згуртував студентське товариство.

05    06

  По завершенні,  третього дня, відбулося підведення підсумків, виставка пленерних робіт, нагородження дипломами. Наша студентка Юля Бобильова отримала диплом у номінації «Оригінальність стилю та манери виконання». Усі учасники отримали сертифікати про участь у регіональному пленері з живопису та пам’ятні подарунки на згадку про перебування в Косівському інституті ПДМ ЛНАМ.

07    08

2648

Випускниця ХГВ Дарія Мандзюк зайняла I місце в міжнародному конкурсі класичного живопису в номінації пейзаж.

01 Mandziuk

2086

27 квітня у виставковій залі факультету мистецтв відбулось відкриття виставки творчих робіт В. Мішуровського й випускників ХГВ факультету мистецтв.

01

1861
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31