Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

ДВНЗ «КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Профілі і спеціалізації, за якими здійснюється навчання:

Трудове навчання і технології профіль:Конструювання та моделювання одягу

Fashion

Трудове навчання і технології

профіль:Технічна та комп'ютерна графіка

графіка

Трудове навчання і технології

профіль: Кулінарія та сервіс у ресторанному бізнесі

спеціалізація: Інформатика

Сертифікати ЗНО для вступу на базі 11 класів на 1 курс:

1. Українська мова    та літ. (профільний)

2. Математика

3. Історія України або біологія

Умови вступу на базі коледжу або училища на 2 курс:

Складання тестів з української мови та літератури (на базі КДПУ)

Умови вступу до магістратури на базі диплому бакалавра будь якого напряму підготовки:

Складання тестів за профілем та англійської мови (на базі КДПУ)

Випускники технологічної освіти є висококваліфікованими спеціалістами, підготовленими до активної професійної діяльності у сфері освіти, й можуть працювати майстрами виробничого навчання, керівниками гуртка у позашкільних навчальних закладах, викладачами спеціальних дисциплін,а також вони мають можливість переорієнтації на певну суміжну професію, , і працевлаштуватися на посаду дизайнера одягу та аксесуарів, рекламіста, web-дизайнера, дизайнера в ательє, рекламних агенціях, web-студіях, поліграфічних центрах, та ін. ДВНЗ 50027

Випускник одержує:

ДИПЛОМ БАКАЛАВРА (після 4-х років навчання) і право працювати:

(в залежності від обраного профілю і спеціалізації)

-         учителем технологій;

-         учителем технологій і креслення (за профілем «конструювання і моделювання одягу»);

-         учителем технологій і креслення (за профілем «технічна та комп’ютерна графіка»);

-         учителем технологій і креслення (за профілем «кулінарія та сервіс у ресторанному бізнесі»);

-         учителем профільного навчання (конструювання та моделювання одягу), учителем інформатики.

ДИПЛОМ МАГІСТРА (1,5 років навчання) і право працювати (крім перерахованого вище):

-         вчителем профільних дисциплін;

-         майстром виробнчого навчання у ПТНЗ;

-         викладачем  профільних дисциплін з методикою викладання у вищих навчальних закладах;

-         науковим співробітником у науково-дослідних інститутах, лабораторіях та ін.

ДИПЛОМИ МАГІСТРА ДАЄ ПРАВО ПРОДОВЖУВАТИ НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ Й ЗАЙМАТИСЯ НАУКОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ.

ОКРІМ ЦЬОГО, випускники факультету дошкільної та технологічної освіти є висококваліфікованими спеціалістами, підготовленими до активної професійної діяльності у сфері освіти, й можуть працювати майстрами виробничого навчання, керівниками гуртка у позашкільних навчальних закладах, технікумах, училищах та ін. Також вони мають можливість переорієнтації на певну суміжну професію, спираючись на потужну базу загальнотехнічних й інженерних знань, і працевлаштуватися на посаду фахівця з харчових технологій, оператора САПР, оператора комп'ютерних систем і мереж у будь-яких приватних  установах чи організаціях, а також дизайнера одягу та аксесуарів, рекламіста, web-дизайнера, керівника навчальних відділів державних установ, менеджера освіти, майстра народного промислу в ательє, рекламних агенціях, web-студіях, поліграфічних центрах та ін. (після підтвердження диплома).

м. Кривий Ріг

пр. Гагаріна, 26

71-58-34    приймальна комісія

(098) 327-39-31    відповідальна з питань профорієнтації   Світлана Леонідівна