Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

КАФ ПМТО

Кафедра педагогіки та методики трудового навчання була відкрита 30 серпня 1992 р. Завідувачем кафедри з часу її заснування до 2007 року був професор, кандидат педагогічних наук Шевченко Павло Іванович.

Згідно змін у освіті і науці, у 2014 році було оновлено назву: "кафедра педагогіки і методики технологічної освіти". Нині кафедра є випусковою для спеціальностей «Технологічна освіта. Конструювання і моделювання одягу» та «Технологічна освіта. Комп’ютерна графіка».

З 2007 року і донині завідувачем кафедри є доктор педагогічних наук, доцент Савченко Лариса Олексіївна.

На кафедрі  також працюють: доктор педагогічних наук, доцент Яковлєва В.А.; кандидати педагогічних наук, доценти: З.С.Кучер, Ю.С.Кулінка, С.Л.Кучер, І.Ю.Серьогіна, Н.В.Волкова; кандидат педагогічних наук, старший викладач О.М. Драшко.

На кафедрі створена відповідна матеріальна база: лабораторія і навчальний кабінет для приготування страв, облаштований усіма необхідними засобами навчання та обладнанням; дві швейні майстерні, обладнані швейними машинками виробничого і побутового використання та великою кількістю роздаткового і дидактичного матеріалу; два кабінети трудового і професійного навчання з методики технічної і обслуговуючої праці, обладнані дидактичними засобами навчання, верстатами та швейними машинами; комп’ютерний клас.

На кафедрі працює наукова школа, яку очолює доктор пед. наук, доцент Савченко Лариса Олексіївна. Зусиллями кафедри регулярно проводяться всеукраїнські і міжнародні конференції з проблематики якості сучасної технологічної і професійної освіти. Кафедра успішно вирішує питання підготовки майбутніх учителів до творчої професійно-педагогічної діяльності.