Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

ДрашкоОМ

Кандидат педагогічних наук, старший викладач

Працює в Криворізькому педагогічному університеті з 1989 року.

З 1981 року по 1983 рік навчалась в технічному училищі № 1 м. Кривого Рогу, отримала кваліфікацію кравець легкого жіночого одягу 5 розряду, закінчила з відзнакою.

З 1983 року по 1986 рік навчалась у Воронізькому індустріально – педагогічному технікумі, отримала кваліфікацію техніка – технолога, майстра виробничого навчання, закінчила з відзнакою.

У 1993 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни та праця» (спеціалізація обслуговуюча праця).

З 1999 по 2002 рік навчалась в аспірантурі даного закладу. В червні 2010 року захистила кандидатську дисертацію.

На даний час викладає дисципліни:  «Технологія швейного виробництва», «Обладнання швейного виробництва», «Матеріалознавство швейного виробництва», «Практикум у навчальних майстернях».

Має понад 33 наукових публікації, навчально – методичні видання.