Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

КучерСЛКандидат педагогічних наук, доцент

Вищу освіту отримала у Криворізькому державному педагогічному інституті у 1997 році за подвійною спеціальністю: «Початкове навчання. Образотворче мистецтво».

З 1999 по 2002 роки навчалася в аспірантурі Криворізького державного педагогічного інституту. Захистивши у 2006 році кандидатську дисертацію за темою «Формування художньої культури підлітків у Центрах дитячої творчості» зі спеціальності 13.00.07 - Теорія і методика виховання отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

На кафедрі педагогіки і методики трудового навчання працює з 1999 року. Доцент кафедри з 2013 р. Загальний науково-педагогічний стаж – понад 18 років.

Для спеціальності «Технологічна освіта» викладає такі дисципліни: «Спеціальний малюнок і основи композиції»; «Елементи декоративно-прикладного мистецтва»; «Дизайн одягу»; «Основи дизайну».

Має 36 наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях, два навчально-методичні посібники. Галузь наукових інтересів – дизайн-підготовка вчителя технологій, розвиваючий вплив діяльності в сфері дизайну, українське народне декоративно-прикладне мистецтво як основа розвитку вітчизняного дизайну. Разом зі студентами готує декоративні роботи для виставок, тематичних інсталяцій, розробляє колекції одягу.