Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

серегина и ю   Кандидат педагогічних наук, доцент

У 1991р. отримала середню професійну освіту у ПТНЗ № 47 м. Кривого Рогу за кваліфікацією «кравець легкого жіночого одягу» 4 розряду.

У 1997 р. закінчила факультет російської філології Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю «Російська мова та література».

Після навчання в аспірантурі Криворізького педагогічного університету (2003-2006)  за спеціальністю 13.00.09  захистила кандидатську дисертацію з  теми „Формування в учнів основної школи вмінь і навичок самоконтролю в процесі навчання” у 2008 р.

У 2016 р. отримала кваліфікацію спеціаліста з напряму «готельно-ресторанна справа» у Харківському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету.

На кафедрі педагогіки та методики технологічної освіти Серьогіна І.Ю. працює з 2006 р. та викладає такі дисципліни: методика профорієнтаційної роботи, основи харчових технологій, організація готельного господарства, основи технологій, обладнання підприємств громадського харчування, освітні технології в технологічній освіті, основи домашнього господарювання. Доцент кафедри педагогіки та методики трудового навчання з 2011 р.

Загальний науково-педагогічний стаж роботи – 20 років, має 20 наукових робіт у фахових виданнях України. Наукові інтереси: розвиток самоорганізації навчання викладачів та студентів внз, інноваційні методи та форми профорієнтаційної роботи, розвиток готельно-ресторанного бізнесу тощо.

Серьогіна І.Ю. керує проблемною групою студентів “Психолого-педагогічні проблеми формування творчої особистості вчителя технології” та відповідає за науково-дослідну роботу студентів факультету.