Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

КулІнкаЮС     Кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила у 2002 р. магістратуру Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Трудове навчання».

У 2004-2009 рр. навчалася в аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету. Науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04. – теорія і методика професійної освіти присуджено у 2012р.

У Криворізькому педагогічному університеті працює з 2009 року. На посаді доцента кафедри педагогіки і методики технологічної освіти -  з 2014 р.

У 2017 р. отримала другу вищу освіту у Харківському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету як магістр технологій в ресторанному господарстві.

Викладає такі дисципліни: «Комп’ютерне проектування і моделювання об’єктів», «Основи кулінарної майстерності», керує педагогічною практикою студентів.