Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

СавченкоЛО   Доктор педагогічних наук, доцент, Завідувач кафедри педагогіки і методики технологічної освіти

У 1987 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут та здобула кваліфікацію «Вчитель географії і біології». З вересня 1991 по серпень 1994 року навчалася в аспірантурі Криворізького державного педагогічного інституту. Кандидатську дисертацію з теми «Формування готовності студентів до організаторської діяльності в навчальному процесі педагогічного ВУЗу» захистила у 1994 році.
Працювала на кафедрі педагогіки з 1988 року. Доцент кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету від 1998 р. Педагогічний стаж - понад 28 років.
З 2007 року Савченко Лариса Олексіївна обіймає посаду завідувача кафедри педагогіки і методики технологічної освіти.
Докторську дисертацію з теми «Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів до педагогічної діагностики якості освіти» за спеціальністю  13.00.04 - теорія і методика професійної освіти Савченко Л.О. успішно захистила у 2015 році.
Л.О. Савченко, як викладач вищого навчального закладу і керівник педагогічного колективу, успішно поєднує в собі особистісні та професійні якості: ерудиція та допитливість, ініціативність і вимогливість, прагнення досягти найкращого результату в роботі.  Вона глибоко розуміє проблеми сучасного стану педагогічної освіти та бачить її перспективи.
Має понад 60 публікацій. Бере участь у багатьох  Міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах з питань педагогіки. На власному досвіді у Лариси Олексіївни виникло бачення конкретних шляхів вдосконалення підготовки майбутніх учителів. Досвід педагогічної і наукової діяльності Савченко Л.О. отримує подальший розвиток в роботі з магістрами та аспірантами.