Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

titulka

Педагогічне Криворіжжя : педагогічний альманах / За заг. ред. Дороніної Т. О. – Кривий Ріг : ВЦ КДПІ ДВНЗ «КНУ». – 2015. – Вип. 1. – 100 с.

У черговому номері педагогічного альманаху "Педагогічне Криворіжжя" опубліковано матеріали  регіонального науково-практичного семінару на тему: "Інноваційна педагогічна ддіяльність  як фактор попередження емоційного вигоряння вчителя", що відбувся  на базі  Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» 10 квітня 2015 року. Матеріали адресовано науковцям, вчителям-практикам, аспірантам, студентам, усім тим, хто цікавиться проблематикою реалізації інноваційних підходів до організації навчального процесу в школі, гармонізацією інтелектуального та емоційного чинників у системі інноваційної педагогінчої діяльності, стресогенними тенденціями вчительської праці та її наслідками  тощо.