Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

garm

Кондрашова Л. Гармонізація інтелектуального та емоційного факторів навчання у забезпеченні якісної освіти учнів: навчально-методичний посібник на допомогу вчителю-практику. Кондрашова, Н.Федоринова, А.Міняйленко. - Кривий Ріг, 2008. - 274 с.:іл.

У посібнику розкрито емоційний аспект освіти в гуманізації шкільного навчання; розглянуто взаємодію емоційного й інтелектуального чинників у підвищенні якості освітнього процесу; узагальнено досвід роботи педагогічного колективу КЗШ № 122 м. Кривого Рогу щодо гармонізації інтелектуального й емоційного чинників у пізнавальному процесі.

Посібник адресовано вчителям-практикам, викладачам педагогіки, аспірантам І студентам педагогічних університетів, усім, хто цікавиться проблемами підвищення якості навчання.