Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

15-17 червня 2017 року у м. Суми, на базі Сумського державного університету відбувся Всеукраїнський захід «Гендерний хакатон: технології і медіа у досягненні гендерної рівності» за підтримки Представництва фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Під час хакатону проведено засідання круглого столу «Гендерна рівність і гендерний мейнстримінг в українській вищій школі». Були розглянуті питання:

-         гендерний соціальний хакатон як інструмент протидії гендерно-обумовленому насильству;

-         роль безоплатної вторинної правової допомоги в контексті гендерних проблем;

-         питання сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та їх розв’язання на рівні обласних державних адміністрацій;

-         презентація проекту Харківської гуманітарно-педагогічної академії «Гендерний відкритий університет: гендерна грамотність та культура працівників соціальної сфери»;

-         студентська гендерна експертиза навчальних посібників.

Також відбувся хакатон з розробки та впровадження програмного забезпечення для вирішення проблем гендерної нерівності.

Було доопрацьовано Національний план дій з імплементації дорожньої карти Європейського дослідницького та інноваційного просторів Європи.

Окрім цього, презентовано проекти учасниками хакатону з гендерної проблематики. У заході взяли участь провідні фахівці та експерти Гендерних центрів вишів України.

Серед учасників хакатону були представники Криворізького державного педагогічного університету: к.п.н., доцент Макаренко І.Є., к.п.н., доцент Потапенко О.Б.

IMG 6248 IMG 6325