Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

17 жовтня 2016 року магістром факультету мистецтв гр. МХК-м-11 (другого року навчання) Коломоєць Дар’єю Володимирівною проведено захід до Дня захисника України «МУЖНІ СЕРЦЯ»  зі студентами КДПУ першого року навчання група МХК-16.

Метою виховної години було виховувати любов до України та її історії, почуття патріотизму; повагу, почуття гордості та шанобливе ставлення до захисників Батьківщини, учасників АТО; виховувати свідоме ставлення до подій в Україні та потребу у волонтерській допомозі, підтримці бійців АТО.

У ході заходу звучали пісні у виконанні студентів «Моя Україна» (Єфременко Марина, МХК-16), «Заспіваймо пісню за Україну!» (грав на саксофоні Удовіченко Данил)Було запропоновано перегляд відеоролику присвяченого українським воїнам, відеоролику «Небесну сотню, Господи, прийми», перегляд відеоролика до пісні Тіани Роз «Мамо, не плач» у виконанні Власенко Карини (МХК-16) та трансляція відеоролику «Пливе кача» із запаленням свічки. На виховну годину був запрошений наш криворізький герой, боєць легендарного 40-го батальйону «Кривбас» Новохатько Андрій, який пройшов Іловайський котел, Дебальцево, це герой, якому ми вдячні за мир на нашій землі.

На заході була присутня методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С.

dsc 0021 1dsc 0073