Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

 

РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ

ДЛЯ НАПИСАННЯ КУРСОВИХ РОБІТ

ЗА ВИКЛАДАЧАМИ КАФЕДРИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ 

2017-18 н.р.

ПАВЛИК О.А. − доцент, к.п.н. – 11

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Григоржевська Катерина
  2. Левкіна Тетяна
  3. Немченко Єлизавета
  4. Пиріжок Надія
  5. Сергеєва Ірина
  6. Сорока Оксана
  7. Філоненко Альона
  8. Шатунова Марія
  9. Юхименко Дар’я
  10. Якушева Дар’я

1. Рудь Анна

ШПАЧУК Л.Р. − доцент, к.ф.н. – 15

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Величко Аліна
  2. Гусєва Любов
  3. Костирна Альона
  4. Лежепьокова Анастасія
  5. Плохий Олександр
  6. Радченко Світлана
 
  1. Цвітна Л. ЗПОск-16
  2. Тебенко Н. ЗПОск-16
  3. Полещук А. ЗПОск-16
  4. Сорокова О. ЗПОск-16
  5. Ковальчук І. ЗПОск-16
  6. Соломка Т. ЗПОск-16
  7. Нестеренко І. ЗПОск-16
  8. Стародинова Тетяна
  9. Співак Юлія

ПРУНЯК В.В. − доцент, к.ф.н. – 15

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Лапшик Кароліна
  2. Овсієнко Марина
  3. Орлова Анастасія
  4. Ребінчак Анастасія
  5. Романова Катерина
  6. Рубанова Юлія
  7. Смаровоз Лілія
  8. Ягунова Вікторія
 
  1. Квашніна Оксана
  2. Козак Тетяна
  3. Куца Тетяна
  4. Поберезька Владислава
  5.  Хачатрян Вікторія
  6. Худоба Тетяна
  7. Чумак Аліна

БІЛОКОННА Н.І. − доцент, к.п.н. – 10

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Дем’яненко Вікторія
  2. Лисяк Діана
  3. Проскурня Світлана
  4. Рарій Людмила
  5. Черненко Ірина
  6. Швидка Дар’я
  7.  Шевченко Ольга
  
  1. Ткачова-Хемій Т. ЗПОск-16
  2. Галунко Олена
  3. Криворучко Вікторія

ЛИСЕВИЧ О.В. − доцент, к.п.н. – 15

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Зубенко Катерина
  2. Кисільова Катерина
  3. Мязіна Марія
  4. Олійник Катерина
  5. Синичина Аліна
 
  1. Заворотня В. ЗПОск-16
  2. Малюта О. ЗПОск-16
  3. Петросова І. ЗПОск-16
  4. Ревякіна А. ЗПОск-16
  5. Трофімова І. ЗПОск-16
  6. Візир Аліна
  7. Восконян Світлана
  8. Клюєва Наталя
  9. Омельченко Олена
  10. Сташевська Яна

ДИКА Н.Д. – ст. викладач, к.п.н. – 9+1

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Басова Аліна
  2. Золотарьова Аліна
  3. Коцуруба Вікторія
  4. Подлужна Валерія
  5. Романченко Олександра
  6. Рубаняк Маргарита
  7. Старостіна Євгенія
  8. Хижняк Тетяна
 
  1. Дорошкевич О. ЗПОск-16
  2. Базилюк Тетяна

ФЕДОРОВА Л.Г. − ст.. викладач, к.п.н. -6

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Варварова Раїса
  2. Рожко Вікторія
  3. Черкашина Тетяня
  
  1. Згода Валерія
  2. Кондрашова Валерія
  3. Марченко Аліна

ЛИСОГОР Л.П. − ст..викладач, к.б.н. – 5+3

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Горун Марія
  2. Ференц Тетяна
 
  1. Демська А. ЗПОск-16
  2. Ждан С. ЗПОск-16
  3. Вишневська Ірина
  4. Протас Альона
  5. Сентюрина Юлія
  6. Тищенко Аліна

ЛЮБАР І.Г. – дрц.  – 6+2

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Альонова Діана
  2. Кондрашова Наталя
  3. Лактіонова Катерина
  4. Миколенко Вікторія
  5. Романенко Вікторія
 
  1. Авдащенко Юлія
  2. Пішеніна Тетяна

КРАВЦОВА І.А. − доцент, к.п.н. – 4

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Капітонов Артур
 
  1. Кукса Діана
  2. Маламура Яна
  3. Наумець Вероніка

КИСІЛЬОВА-БІЛА В.П. − доцент, к.п.н. ─ 6+1

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  1. Кейдалюк Карина
  2. Лоцанс Володимир
 
  1. Немченко Н. ЗПОск-16
  2. Огурейчева Т.В. ЗПОск-16
  3. Тук Л. ЗПОск-16
  4. Козак Т. ЗПОск-16
  5. Ялова Анастасія

Баруліна Ю.О.. − асистент, к.п.н. – 1

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

 
  1. Климчук А. ЗПОск-16

 

2508
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31