Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМАТИКА КУРСОВІХ РОБІТ

з курсу «Людина і світ з методикою викладання»

на 2016-2017 н.р.

Науковий керівник: доц. Лисевич О.В.

.

1.        Дидактична гра як ефективний засіб інтелектуального розвитку учнів на уроках «Я у Світі».

2.        Використання інноваційних технологій на уроках «Я у Світі» як засіб формування предметних компетентностей.

3.        Формування естетичної культури молодших школярів засобами інтегрованих уроків.

4.        Активізація пізнавальної діяльності молодших школярів засобом дидактичної гри на уроках «Я у Світі».

5.        Формування самоконтролю на уроках «Я у Світі» як засіб підвищення успішності молодших школярів.

6.        Розвиток творчих здібностей молодших школярів на уроках «Я у Світі» засобом інтегрованих уроків.

7.        Формування пізнавального інтересу в учнів початкових класів засобом нетрадиційних уроків «Я у Світі».

8.        Творчі проекти як засіб формування пізнавального інтересу молодших школярів на уроках «Я у Світі».

9.        Розвиток пізнавальної активності молодших школярів на уроках «Я у Світі» засобом інтерактивних методів навчання.

10.    Формування інтелектуальних умінь молодших школярів засобом проектних технологій.

11.    Диференційовані завдання як засіб підвищення навчальних можливостей молодших школярів на уроках «Я у Світі».

12.    Формування предметних компетентностей молодших школярів на уроках «Я у Світі» засобом проектних технологій.

13.    Проектна діяльність на уроках «Я у Світі» як засіб розвитку критичного мислення молодших школярів.

14.    Організація творчого проектування як засіб підвищення успішності молодших школярів на уроках «Я у Світі».

15.    Формування екологічної культури молодших школярів засобом проектних технологій на уроках «Я у Світі».

16.    Педагогічні умови формування пізнавального інтересу засобами дидактичної гри на уроках «Я у Світі».

17.    Інтерактивні методи як засіб підвищення мотивації навчання на уроках «Я у Світі».

18.    Формування вмінь самоконтролю на нетрадиційних уроках «Я у Світі».

19.    Розвиток творчих умінь молодших школярів на уроках «Я у Світі» засобом інтегрованих уроків.

20.    Дидактичні умови формування творчої особистості молодших школярів на уроках «Я у Світі».

21.    Впровадження нетрадиційних форм роботи на уроках «Я у Світі» як засобу формування творчої активності молодших школярів.

22.    Розвиток креативності учнів засобом інтерактивних технологій на уроках «Я у Світі».

23.    Творчі проекти як засіб підвищення пізнавальної мотивації молодших школярів на уроках «Я у Світі».

24.    Позакласна робота з курсу як засіб формування пізнавального інтересу молодших школярів.

25.    Диференційовані домашні завдання як засіб підвищення успішності молодших школярів на уроках «Я у Світі».

Жовтень 2017