Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

kkzmpn1

Кравцова Інна Адамівна у 1989 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за фахом «Українська мова та література». З 1989 року працювала на посаді вчителя української мови та літератури середньої школи №62 м. Кривого рогу.

З 1992 по 1999 рік працювала асистентом кафедри української мови.

У 1997 році захистила кандидатську дисертацію.

Загальний стаж роботи 26 років.

Стаж роботи в колективі КДПУ 23 роки.

З лютого 2000 року - працює доцентом кафедри змісту і методики початкового навчання.

З вересня 2003 року співпрацює із факультетом «Педагогіка» творческого дома Учителя Софийского университета «Св. Климента Охридски» в г. Китен (Болгария).

З червня 2004 року співпрацює з кафедрою педагогіки Академії Падляской в Сельдцах у м. Хлевисках (Польща).

У вересні 2004 року обрана член-кореспондентом МСАО ім. Я.А. Коменського.

З лютого 2006 року обрана на посаду декана факультету безперервної підготовки.

З 01.07.2010 - завідуюча центром довузівської та після вузівської підготовки.

З 01.02.2012 - начальник відділу перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів педагогічних працівників (центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення).

За період роботи зарекомендувала себе вимогливим, кваліфікованим викладачем.

Читає лекції, веде практичні заняття, керує педагогічною та науково-дослідною роботою студентів, плідно займається науково-дослідною роботою, підтримує постійний зв'язок зі школами міста і області: бере активну участь у роботі районних методооб'єднань та педагогічних рад вчителів міста. Іна Адамівна співпрацює з Інноваційно-методичним центром управлення освіти і науки, зокрема, була членом журі обласного туру конкурсу «Учитель року - 2008» і «Учитель року - 2011» у номінації початкові класи. Брала участь у підготовці і проведенні майстер-класів для вчителів початкової школи, залучається до проведення методичних семінарів для вчителів міського й обласного рівня.

І.А. Кравцова - автор понад 300 публікацій, з них: 58 публікацій й Міжнародних закордонних наукових ви данях з проблем педагогіки зокрема в Білорусі, Терасполі, Болгарії, Польщі, Росії, 27 навчально-методичних посібників (4 підручники для вищої школи із грифом МОіНУ).

Користується авторитетом серед викладачів, студентів та працівників університету.

З лютого 2001 року керує роботою курсів підвищення кваліфікації вчителів міста при Криворізькому державному педагогічному університеті.

У жовтні 2005 року нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

У жовтні 2007 року за багаторічну плідну працю у розвитку національної освіти була нагороджена Дипломом (№516) виконкому Криворізької міської ради і подякою Міського голови Ю.В. Любоненка.

У 2008 році і 2010 році за особистий внесок у розвитку вищої школи і плідну творчу роботу з курсової перепідготовки вчителів і з нагоди для працівника освіти була нагороджена почесними грамотами Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

У жовтні 2010 року на методичній раді була представлена і нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

У лютому 2010 року нагороджена грамотою Фонду соціального захисту підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей.

У травні 2012 року за багаторічну плідну і сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, значні досягнення в науковій діяльності Кравцову Іну Адамівну нагороджено Подякою Голови облдержадміністрації О.Ю. Вілкула.