6 вересня 2017 року об 11.00 у головному корпусі (просп. Гагарина 54) відбудеться визначна подія: урочисте відкриття Молодіжного центру Криворізького державного педагогічного університету. Нове структурне утворення є унікальним для нашого міста майданчиком, покликаним стати осередком громадської діяльності не тільки студентів університету, а й широких верств молоді Криворіжжя.

Молодіжний центр університету починає свою діяльність з реалізації проекту #StudHub (автор — студент факультету географії, туризму та історії КДПУ Ілля Лисоконь) за соціальною програмою “Місто нашими руками” Групи Метінвест і за підтримки Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ). Новий осередок університету орієнтовано на потреби та смаки сучасних молодих людей, які займають активну життєву позицію і впевнено дивляться у майбутнє.

У програмі урочистого відкриття Молодіжного центру - відкрита прес-конференція за участі гостей та організацій-партнерів, урочистий концерт та екскурсія-презентація для всіх бажаючих.

На захід запрошуються представники ЗМІ та громадськості міста.


 

2310

1 вересня 2017 року о 9 годині біля входу до головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудуться урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Вступ до альма-матер – один з найважливіших щаблів професійного життя молодої людини. Криворізький педагогічний кожного року створює для першокурсників та їх родин незабутнє свято на відзначення знаменної події посвяти до лав студентства.

Після урочистої церемонії молодь, що приєдналася до академічної громади КДПУ, продовжить знайомство з керівництвом факультетів, кураторами та викладачами в окремих аудиторіях корпусів університету.

Запрошуємо представників міських ЗМІ та громадськості долучитися до студентського свята одного з кращих вишів Дніпропетровщини!


 

2309

4 липня 2017 року об 11.00 у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету відбудеться унікальна прес-конференція міжнародного значення: автори проекту, з яким КДПУ долучився до Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України Британської Ради, зустрінуться з представниками ЗМІ та громадськості міста.
Програма, учасником якої став Криворізький педагогічний, здійснюється Британською Радою в України в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Проект «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу» гідно представив один з провідних вишів Дніпропетровщини на міжнародній освітній арені.
Завданням проекту команди КДПУ стала розробка стратегій трансформації діяльності вишу задля створення позитивного іміджу засобами формування соціального капіталу.
Структура проекту передбачає створення стратегії розвитку університету до 2025 року, імплементацію новітньої бізнес-моделі Криворізького педагогічного, реалізацію комплексних програм, покликаних сформувати корпоративну культуру співробітників університету.
Автори проекту детально ознайомлять представників міських мас-медіа зі структурою та змістом стратегії вишу щодо міжнародного співробітництва в освітній та науковій галузі, дадуть відповіді на запитання.
Участь у презентації проекту візьмуть, зокрема, члени лідерської команди університету.
На захід запрошуються представники ЗМІ та громадськості міста.

2149

23 червня о 12.00 біля головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбудеться знакова подія – відкриття арт-об’єкта «Я♥КДПУ».

Встановлення таких мистецьких форм стало гарною традицією як у Європі, так і в Україні. І в нашому місті є знак «Я♥КР» на пр. Поштовому. Але арт-об’єкт «Я♥КДПУ» – це авторська дизайнерська робота викладачів кафедри ДПМ та дизайну КДПУ. Він стане для всіх теперішніх і майбутніх студентів, випускників Криворізького педагогічного символом любові до своєї Альма-матер.

Уже завтра новий бренд університету «Я♥КДПУ» буде зустрічати студентів, викладачів, працівників університету, вступників і випускників КДПУ, всіх мешканців і гостей міста.

Запрошуємо на урочисте відкриття. Біля нової візитівки університету «Я♥КДПУ» планується проведення фотосесії.


 

2123

6 червня 2017 року о 10.00 в актовій залі гуманітарного корпусу на базі психолого-педагогічного факультету Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, 79А) вперше відбудеться методичний семінар «Особливості навчання математики за навчально-методичним комплектом С.О. Скворцової, О.В. Онопрієнко».

У семінарі візьмуть участь запрошені КЗ «Інноваційно-методичний центр» понад 100 кращих учителів початкової школи з усіх районів міста, а також кращі студенти 1-5 курсів університету спеціальності «Початкова освіта».

Формат семінару передбачає:

  1. Презентацію навчального комплекту «Математика» для учнів 1-4 класів та його демо-версії.
  2. Цікаву дискусію з питань математичної освіти.

Семінар відбудеться за підтримки видавництва «Ранок», яке презентуватиме свою продукцію, зокрема і для учнів початкової школи. До семінару можуть долитися всі, хто цікавиться формуванням математичної освіти.

Для довідки. Скворцова Світлана Олексіївна, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України, професор, завідувач кафедри математики і методики початкового навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, співавтор Державного стандарту початкової освіти в галузі «Математика» та навчальної програми з математики для 1–4 класів, співавтор підручників-переможців Всеукраїнського конкурсу.


 

2041

Запрошуємо долучитись до флеш-мобу з нагоди Дня вишиванки в Україні, який відбудеться о 10:20 18 травня біля головного корпусу університету. На Вас чекатимуть веселі українські пісні, танцювальний флеш-моб та тематична фотосесія.

Студенти університету відтворять "живу карту України", яка засвідчить єдність нашої країни і непоборність духу українського народу.

У холі головного корпусу з 10.00 до 15.00 будуть працювати фотографи, які створять Ваші яскраві світлини у вишиванці біля нового бренд-волу Криворізького педагогічного.

На продовження святкового дня о 14 годині музично-хореографічне відділення факультету мистецтв запрошує до актової зали головного корпусу на ювілейний концерт «Натхнення крізь роки», присвячений своєму 50-річчю.

Чекаємо студентів, викладачів, працівників, випускників минулих років, представників громадськості та засобів масової інформації міста.

1930

IMG 20170429 103812

29 квітня 2017 року в Криворізькому державному педагогічному університеті відбудеться День майбутнього студента.  Початок заходу о 9.30 в актовій залі головного корпусу.  Захід розрахований на учнів 9-11 класів.

День майбутнього студента відбувається в університеті вже вдруге. Його метою є презентувати перед майбутніми студентами конкурентоспроможні актуальні для міста, регіону та Україні спеціальності КДПУ. Участь у минулорічному Дні майбутнього студента близько 300 учнів шкіл Кривого Рогу та прилеглих районів засвідчила зацікавленість абітурієнтів форматом цього заходу. 

Для учнів пропонується на вибір 5 маршрутів: Мистецький; Педагогічний; Природничо-математичний; Географічно-історичний; Філологічний.

На маршрутах майбутніх студентів КДПУ чекатимуть різні станції, де кожен знайдете цікаве для себе: слайд-шоу, художні студії, соціально-психологічний театр, природничо-технічна лабораторія, дискусійні клуби, майстер-класи та студії, демонстрації хімічних дослідів, квест, історичні реконструкції, вікторини, смаколики, тренінги, екскурсії і багато іншого.

Упродовж всього заходу працюватиме «Весняний вернісаж», виставка сучасного одягу, етнографічна, персональна виставки «Дика природа Криворіжжя».

Новинкою цього року стане презентація нової спеціальності «фізична культура». Усі зацікавлені запрошуються до спортивної зали головного корпусу о 12:20, де відбудуться показові виступи зі степ-аеробіки, баскетбольного фрістайлу та ін.


 

1809

афиша студвесна 2017

Упродовж місяця, з 14.03 по 11.04.2017, 9 конкурсантів-факультетів змагалися за перемогу у фестивалі «Студентська весна – 2017». І вже 18.04.2017 о 15.10 в актовій залі головного корпусу КДПУ (Гагаріна, 54) відбудеться кульмінаційний момент – заключний концерт цьогорічного фестивалю-конкурсу студентської самодіяльності «Студентська весна».

У програмі заходу як урочисті вітання, нагородження, так і святковий концерт із найкращими номерами творчих колективів та сольних виконавців університету.

Заграють різними барвами наші талановиті студенти – цвіт молоді нашого міста. Для всіх поціновувачів самодіяльної творчості на гала-концерті представлені номери на будь-який смак – сольні виконавські виступи, балет, гра саксофону, гумористичні пісні, стилізовані та сучасні танки, боді-арт, джаз-фанк, КВК, баскет-фрістайл та багато-багато іншого.

На заключному концерті відбудеться нагородження переможців та призерів фестивалю «Студвесна – 2017», які отримають дипломи та цінні призи.

Уже третій рік поспіль студенти активно долучаються до конкурсу «Зірка Facebook», який відбувається в рамках фестивалю. Факультетом-переможцем у голосуванні за афішу «Студвесни» стає той, хто залишив найбільше вподобань на офіційній сторінці КДПУ у Facebook.

На концерті відбудеться традиційне нагородження студентів-випускників медаллю «Зірка КДПУ» за активну участь у культурно-масовій роботі університету протягом 5 років навчання. 

Нагадаємо, що метою проведення фестивалю є розвиток творчого потенціалу, виконавської майстерності студентської молоді, виховання у них національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів. 

У рамках фестивалю-конкурсу відбувається благодійна акція. Зібрані гроші за гала-концерт підуть уже традиційно на підтримку українських військовослужбовців.  


 

1716

Завтра, 30 березня (початок о 10.30 ауд. 322), у Криворізькому державному педагогічному університету відбудеться зустріч-екскурсія з понад 40 кращими вчителями фізики зі всієї України. Зустріч з учителями фізики відбудеться у зв’язку з проведенням у місті Кривому Розі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Ця зустріч стане гарною нагодою для плідного спілкування представників навчальних закладів з різних куточків України та обміну останніми  напрацюваннями з викладання природничих дисциплін.

Формат заходу передбачає:

  1. Висвітлення досвіду сучасних науково-методичних досягнень кафедри фізики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету з актуальних питань фізики, методики її викладання у ВНЗ та школі; обговорення інноваційних підходів в освіті.
  2. Ознайомлення вчителів із фізичними лабораторіями університету – методики навчання фізики, електротехніки та радіотехніки, оптики та атомної фізики, механіки.
  3. Спостереження за плямами на сонці через телескоп (за умови гарної погоди).
1581

21 березня 2017 року о 13.40 у залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету відбудеться лекція-концерт «Світова класика українською мовою» за участі українського музикознавця, лауреата премії Миколи Лисенка, доктора філософії з мистецтва Валентини Кузик (м.Київ).

кузик в в

Організаторами заходу виступають музично-хореографічне відділення факультету мистецтв й факультет української філології Криворізького державного педагогічного університету та Національна Всеукраїнська Музична Спілка. 

Метою цієї лекції-концерту є популяризація світової класики українською мовою, донесення широкому загалу поетичного світового мистецтва. Спільний проект двох факультетів дасть можливість звучати не лише музиці, вокалу, а й поетичному слову. Виконуватимуться твори зарубіжних композиторів та письменників у перекладах українською мовою, зокрема М.Рильського та Л.Ревуцького.

Для довідки. Валентина Кузик – відомий і знаний в Україні музикознавець, яка популяризує національну музичну культуру, виступає з доповідями в філармонії, академії, представляє громадськості різноманітні творчі музичні проекти на телебаченні та радіо. В.Кузик – є дослідницею творчості М.Леонтовича, автора широковідомої обробки «Щедрика», та Л.Ревуцького, який вважається найвпливовішим діячем української музичної культури своєї епохи.  


 

1504
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок