17 листопада 2017 року о 14.00 на головній сцені Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) у рамках святкування Міжнародного дня студентів відбудеться «Студент року – 2017». Цей захід є вже традиційним для університету та найбільш очікуваний для студентства.

На «Студент року – 2017» кращі студенти університету отримають нагороди за різноманітні конкурси та змагання: «Студент – це звучить гордо», «Що? Де? Коли?», «Кращий блок гуртожитку», «Селфі з преподом». Найочікуваними подіями дня є оголошення факультету-переможця осіннього студентського ярмарку та володаря звання «Студент року – 2017»

Крім нагород та відзнак цього дня студенти візьмуть участь у креативному шоу під назвою «Еволюція». Відбудуться творчі та інтелектуальні конкурси у дев’яти номінаціях: творча презентація учасників крізь призму еволюційного розвитку людини, демонстрація тематичних відеороликів та багато-багато цікавого, що поки тримається студентами в секреті.

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх охочих долучитися до свята молодості, романтики, веселощів і стати свідками яскравого шоу від активної студентської молоді міста.

Орієнтовна аудиторія заходу – викладачі, студенти, працівники університету, представники громадськості.


 

3072

14 листопада 2017 року об 11.00 (територія внутрішнього двору головного корпусу КДПУ, пр. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття «Екстрим-центру».

Проект «Екстрим-центр», автором якого є завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Володимир Казаков, є переможцем цьогорічного конкурсу Групи Метінвест «Місто – нашими руками».

Після урочистого відкриття нового майданчика для розвитку спортивного туризму нашого міста, програмою заходу передбачено проведення Першості КДПУ зі спортивного туризму.

Команди зі складу студентів усіх факультетів зможуть уже цього дня апробувати всі перешкоди нового «Екстрим-центру». Серед змагань як проходження дистанції з болота за допомогою жердини, так і підйом крутими схилами.

Майданчик для тренувань зі спортивного туризму буде також використовуватись як навчальна база для студентів Криворізького педагогічного та проведення змагань зі спортивного туризму, в яких зможуть взяти участь усі бажаючі.

Про перспективи розвитку спортивного туризму, вагу «Екстрим-центру» у нашому місті можна дізнатися безпосередньо на місці подій. 

Очікувана аудиторія – студенти, викладачі, запрошені гості та мешканці міста.


 

3047

14 листопада 2017 року о 13.30 (актова зала гуманітарного корпусу КДПУ) відбудеться науково-практичний семінар «Роль читання в організації ефективної навчальної діяльності молодших школярів».

Захід відбувається у рамках програми розвитку активного читача – учня початкової школи. Питання нечитання дітьми та молоддю в Україні та загалом у світі стоїть доволі гостро. Метою цього науково-практичного семінару є теоретичне осмислення проблеми ролі читання у світлі вимог концепції «Нової української школи».

На семінарі будуть представлені доповіді теоретиків, науковців, майстер-класи, педмайстерні методистів та вчителів міста. На початку заходу відбудеться презентація науково-методичних досягнень викладачів, вчителів. Пройде педагогічний ярмарок.

Участь у науково-практичному семінарі візьмуть викладачі університету, методисти, учителі, директори шкіл, магістри та студенти. Захід зацікавить також більш широкі кола – бібліотекарів, вихователів дитячих садків, батьків та усіх, хто цікавиться проблемами формування та розвитку читацької активності.

Орієнтовна аудиторія – 100 осіб. 


 

3041

10 листопада 2017 року о 12.10 (актова зала гуманітарного корпусу вул. Героїв АТО, 79 а) на базі факультету української філології відбудеться низка святкових заходів. Урочистості присвячені 35-річниці відновлення підготовки вчителів української мови і літератури в КДПУ. Упродовж усіх цих років університет забезпечував потреби середньої школи в учителях української мови та літератури на Криворіжжі та Дніпропетровщині.

У стінах Криворізького педагогічного наприкінці 40-х рр. минулого століття працював відомий мовознавець В. Ващенко, навчався український письменник, гуморист П. Глазовий. Частими гостями факультету у ті часи були письменники-земляки Д. Ткач, П. Ногін.    

Серед запланованих заходів - історична ретроспектива розвитку факультету української філології, святковий концерт за участі найкращих колективів університету, привітання директорів, вчителів української мови та літератури шкіл, гімназій Кривого Рогу, випускників факультету української філології.

Орієнтовна аудиторія: студенти, викладачі, ветерани факультету української філології, випускники, учителі шкіл Криворіжжя. 


 

3010

Вперше в Кривому Розі на базі Криворізького державного педагогічного університету відкривається «Школа робототехніки» для учнів 6-11 класів. 

Відкриття відбудеться 4 листопада об 11.00 у приміщенні молодіжного центру КДПУ #StudHub (вул. Героїв АТО, 79 б).У цей день буде проведено перше спільне заняття для дітей та їх батьків, які потрапили до перших пілотних груп. Досвідчені викладачі кафедри інформатики та прикладної математики ознайомлять дітей та їх батьків із напрямками роботи школи, розкажуть, чому можна буде навчитися, відвідуючи «Школу робототехніки».

2964

2 листопада 2017 о 10.00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (КДПУ, проспект Гагаріна, 54, конференц-зала ІІ поверх) відбудеться регіональний семінар «Сучасний університет: управління, інновації, лідерство», в ході якого представники вишів Дніпропетровщини шукатимуть «формули успіху» для розбудови лідерського потенціалу сучасного університету. 

Організатором регіонального семінару є КДПУ у співпраці з університетом-переселенцем ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського. Обидва університети є учасниками Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України під егідою Британської ради в Україні.

2913

27 жовтня 2017 року о 12.15 в актовій залі гуманітарного  корпусу колектив КДПУ привітає студентів із Республіки Туркменістан з нагоди їх державного свята.

Уже не перший рік у Криворізькому педагогічному навчаються студенти з іноземних країн. Переважну більшість цієї студентської громади складають гості з Республіки Туркменістан.

27 жовтня, у День незалежності Туркменістану, заплановано урочистий захід на честь наших студентів з цієї держави.

У програмі заходу – виступи студентських колективів, виконання національних гімнів Туркменістану та України. Орієнтовна аудиторія заходу – понад 200 осіб.

Висловлюємо подяку Посольству Туркменістану в Україні за надані національні костюми для виступів студентів із Республіки Туркменістан.


 

2821

10 жовтня о 13.00 на базі КДПУ (за адресою: вул. Героїв АТО, 79/ б, актова зала гуманітарного корпусу) відбудеться унікальна подія – Всеукраїнський молодіжний форум «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету».

Метою Форуму є об’єднання молодих і небайдужих людей: керівників та членів молодіжних, зокрема і студентських, організацій різного рівня задля обміну знаннями і досвідом у сфері молодіжного лідерства, молодіжної роботи; координація зусиль молодіжних представників з різних регіонів України із цих питань; формування в молоді мотивації до активної участі в житті свого університету, міста, країни, зміни їх на краще.

2639

V осіння сесія Школи молодіжного лідерства «ПроЯв» пройде на базі КДПУ 8-11 жовтня за організації профспілки та студентської ради університету в партнерстві з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національний студентський союз».

Розвивати свої лідерські якості до Кривого Рогу приїдуть студенти з різних куточків України (Хмельницька, Чернігова, Дніпра, Краматорська, Києва). Серед 35 учасників і студенти Кривого Рогу.

Офіційне відкриття цьогорічної осінньої сесії «ПроЯв» відбудеться о 14:00 8 жовтня приміщенні Молодіжного центру КДПУ за адресою: вул. Героїв АТО, 79Б.

Програма заходу

08 жовтня – відкриття сесії, презентація Школи молодіжного лідерства «ПроЯв» та Молодіжного центру КДПУ.

09 жовтня для учасників «ПроЯву» проведуть тренінги – з медіаграмотності, командоутворення та розвитку впевненості.

10 жовтня відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету». Цього ж дня пройде презентація діяльності Німецького товариства міжнародного співробітництва #GIZ в Україні.

11 жовтня  – завершальний день. Учасники представлять свої самопрезентації «Хвилина в ліфті». Відбудеться вручення сертифікатів.   

Осіння сесія «ПроЯву» проводитиметься за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), у рамках Програми національних обмінів та проекту «Містки громадської активності».

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення етапів реалізації становлення молодих лідерів України.  


 

2612

29 вересня 2017 року о 9.30 на базі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету відбудеться VІ науково-практична конференція бібліотечних фахівців міста.

Основна тема заходу – обговорення традиційних та інноваційних форм культурно-просвітницької діяльності сучасної бібліотеки. На конференції заплановано розгляд питань:

- організації виховання студентської молоді як складової культурно-просвітницької роботи бібліотеки ВНЗ;

- створення та популяризації буктрейлерів як сучасного компоненту діяльності бібліотеки.

У рамках конференції відбудеться зустріч зі знаним криворізьким краєзнавцем Ігорем Рукавіциним – автором багатьох книг, присвячених історії нашого міста. Експонуватиметься виставка ретрофотографій видатного геолога, викладача, інженера Едуарда Фукса, який працював у криворізьких шахтах на початку минулого століття.

На конференцію запрошено відому криворізьку журналістку інтернет-видання «Експерт-КР» Ольгу Гончар-Хвостову, яка розповість про роль книг у сучасному суспільстві.

У роботі конференції візьмуть участь працівники бібліотек навчальних закладів м. Кривого Рогу.  Для учасників конференції відбудеться святковий концерт.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості долучитися до святкування Всеукраїнського Дня бібліотек та більше дізнатися про історію нашого міста!


 

2493
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30