21 березня 2017 року о 13.40 у залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету відбудеться лекція-концерт «Світова класика українською мовою» за участі українського музикознавця, лауреата премії Миколи Лисенка, доктора філософії з мистецтва Валентини Кузик (м.Київ).

кузик в в

Організаторами заходу виступають музично-хореографічне відділення факультету мистецтв й факультет української філології Криворізького державного педагогічного університету та Національна Всеукраїнська Музична Спілка. 

Метою цієї лекції-концерту є популяризація світової класики українською мовою, донесення широкому загалу поетичного світового мистецтва. Спільний проект двох факультетів дасть можливість звучати не лише музиці, вокалу, а й поетичному слову. Виконуватимуться твори зарубіжних композиторів та письменників у перекладах українською мовою, зокрема М.Рильського та Л.Ревуцького.

Для довідки. Валентина Кузик – відомий і знаний в Україні музикознавець, яка популяризує національну музичну культуру, виступає з доповідями в філармонії, академії, представляє громадськості різноманітні творчі музичні проекти на телебаченні та радіо. В.Кузик – є дослідницею творчості М.Леонтовича, автора широковідомої обробки «Щедрика», та Л.Ревуцького, який вважається найвпливовішим діячем української музичної культури своєї епохи.  


 

диплом 2017

16.03.2017 року о 14.00 в Криворізькому державному педагогічному університету (ауд.322) відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам магістратури університету.

Особливість цієї події полягає в тому, що:

(1) Це перший випуск магістрантів, які навчаються не один, а півтора роки.

(2) Це перший випуск магістрів відновленого Криворізького державного педагогічного університету.

(3) Випускники магістратури отримають брендові дипломи.

Нагадаємо, КДПУ відновив свій статус вищого педагогічного навчального закладу у вересні 2016 року. Згідно з  чинним законодавством університети мають право самостійно виготовляти дипломи про вищу освіту державного зразка.

Уже 16 березня понад 100 випускників магістратури різних спеціальностей нашого університету стануть володарями дипломів про вищу освіту.


 

12742674 791250847685467 364670733780642680 n

20 лютого 2017 о 10:25 у Криворізькому державному педагогічному університеті відбудеться захід на вшанування третьої роковини Революції гідності й Героїв Небесної Сотні.   

Цього року вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні відбудеться не в аудиторії, а перед  головним корпусом. З такою ініціативою виступили студенти нашого університету на вшанування таких як і вони загиблих у Революції Гідності студентів. Пам'ять про їх геройський вчинок буде вшановано хвилиною мовчання.

На вшануванні будуть представлені роботи відомого скульптора Олександра Фурмана на тему Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

На завершення планується виставлення лампадок у формі герба України.

Тривалість заходу 20 хв.

Цільова аудиторія – студенти та викладачі університету.

До вшанування можуть долучитися мешканці міста. 


 

символ земляцтва

Естонське земляцтво в Україні запрошує відвідати захід, присвячений 96-й річниці Тартуського мирного договору та незалежності Республіки Естонія. Його метою є ознайомлення студентської молоді та викладачів з ключовими аспектами історії Визвольних змагань в Естонії. Захід відбудеться на базі Криворізького державного педагогічного університету (ауд. 322 головного корпусу) 17 лютого 2017 року о 10.30.

Програма заходу передбачає:

  1. Відеозвернення до студентської молоді Посла Республіки Естонія в Україні Герта Антсу.
  2. Виступи Голови Естонського земляцтва в Україні, працівника посольства Республіки Естонія в Україні Маре Літневської та Голови Українського Літературного товариства імені Фрідеберта Тугласа, заступника голови правління громадської організації «Українська ініціатива» Ольги Тимчишин.
  3. Лекцію Голови Правління громадської організації «Українська ініціатива» Ю. А. Косенка (у супроводі презентації) про історію Визвольних змагань в Естонії, котрі завершилися підписанням Тартуського мирного договору та становленням першої Естонської Республіки у порівнянні з аналогічними процесами в Україні доби УНР.

Запрошуємо небайдужих громадян долучитися до обговорення важливих процесів минулого, знакових історичних події та політичних реалій  сучасності.

земляцтво


 

мелодія кохання КДПУ

13-14 лютого 2017 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбудеться II відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадних співаків «Мелодія кохання». На 9 годину 13 лютого заплановано конкурсний відбір учасників пісенного свята. А вже 14 лютого о 14 годині в актовій залі головного корпусу до Дня закоханих відбудеться гала-концерт.

Конкурс проводиться на базі Криворізького педагогічного вже шостий рік поспіль. Проте статус всеукраїнського конкурсу-фестивалю захід отримав у 2015 році. Тому серед конкурсантів є і професіонали, і аматори різного віку. Крім студентів нашого університету, заявку на участь у фестивалі вже надіслали  сольні виконавці та колективи з Дніпра, Києва, Харкова. Прийом заявок триває ще 2 дні, до 9.02.

Фестиваль-конкурс естрадних співаків «Мелодія кохання» орієнтований на залучення молоді до участі в національно-культурному відродженні України. Учасники виконують кращі твори національного та світового естрадного мистецтва, долучаюсь до активного культурного  життя країни та рідного міста.

Оцінювання виступів конкурсантів здійснює професійне журі. До його входить Заслужена артистка України Інеш (Інеш Кдирова), композитор, Заслужений діяч мистецтв України Олександр Мирошниченко, естрадна співачка, випускниця КДПУ та уродженка нашого міста Маша Гойя. Серед журі також викладачі університету, керівники 3-х народних колективів, що відомі у нашому місті та за межами України, зокрема Наталя Овчаренко (керівник народної студії академічного вокалу), Маргарита Вікторова (керівник народної естрадної студії «Модерн»), Людмила Косяк (керівник народної студії української пісні «Оберіг»).

Відповідно до рішення журі, за результатами кожного конкурсного дня, визначаються учасники гала-концерту. Оголошення переможців відбувається після завершення виступів учасників кожної номінації (сольний та ансамблевий спів).

Запрошуємо приєднатися студентів, викладачів, працівників університету та мешканців міста до свята музики і кохання, що відбудеться на головній сцені провідного вишу міста. Відсвяткуємо День закоханих разом із Криворізьким педагогічним!

afisha25 січня 2017 року о 12.00 год. у Криворізькому державному педагогічному університеті відбудеться урочисте відкриття кімнати тимчасового перебування «Веселий вулик». Дитяча кімната функціонуватиме у гуртожитку №3 (вул. Олександра Васякіна 54А), її двері будуть відчинені для дітей викладачів, працівників і студентства КДПУ щодня (крім вихідних). Діяльність кімнати забезпечать досвідчений педагог, а також студенти-волонтери, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми.

Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотній зв'язок
Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31