21 березня 2017 року о 13.40 у залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету відбудеться лекція-концерт «Світова класика українською мовою» за участі українського музикознавця, лауреата премії Миколи Лисенка, доктора філософії з мистецтва Валентини Кузик (м.Київ).

кузик в в

Організаторами заходу виступають музично-хореографічне відділення факультету мистецтв й факультет української філології Криворізького державного педагогічного університету та Національна Всеукраїнська Музична Спілка. 

Метою цієї лекції-концерту є популяризація світової класики українською мовою, донесення широкому загалу поетичного світового мистецтва. Спільний проект двох факультетів дасть можливість звучати не лише музиці, вокалу, а й поетичному слову. Виконуватимуться твори зарубіжних композиторів та письменників у перекладах українською мовою, зокрема М.Рильського та Л.Ревуцького.

Для довідки. Валентина Кузик – відомий і знаний в Україні музикознавець, яка популяризує національну музичну культуру, виступає з доповідями в філармонії, академії, представляє громадськості різноманітні творчі музичні проекти на телебаченні та радіо. В.Кузик – є дослідницею творчості М.Леонтовича, автора широковідомої обробки «Щедрика», та Л.Ревуцького, який вважається найвпливовішим діячем української музичної культури своєї епохи.  


 

1504
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок