14 листопада 2017 року об 11.00 (територія внутрішнього двору головного корпусу КДПУ, пр. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття «Екстрим-центру».

Проект «Екстрим-центр», автором якого є завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Володимир Казаков, є переможцем цьогорічного конкурсу Групи Метінвест «Місто – нашими руками».

Після урочистого відкриття нового майданчика для розвитку спортивного туризму нашого міста, програмою заходу передбачено проведення Першості КДПУ зі спортивного туризму.

Команди зі складу студентів усіх факультетів зможуть уже цього дня апробувати всі перешкоди нового «Екстрим-центру». Серед змагань як проходження дистанції з болота за допомогою жердини, так і підйом крутими схилами.

Майданчик для тренувань зі спортивного туризму буде також використовуватись як навчальна база для студентів Криворізького педагогічного та проведення змагань зі спортивного туризму, в яких зможуть взяти участь усі бажаючі.

Про перспективи розвитку спортивного туризму, вагу «Екстрим-центру» у нашому місті можна дізнатися безпосередньо на місці подій.

Очікувана аудиторія – студенти, викладачі, запрошені гості та мешканці міста.