Вже протягом кількох років приймає вступників на процедуру реєстрації на ЗНО консультаційний пункт при КДПУ. Враховуючи досвід, спеціалісти встигли якісно підготуватися до зустрічі майбутніх абітурієнтів, однак у перший день реєстрації молодь не квапилася подавати заяви. Адже визначатися доведеться ретельно, бо за ДПА зараховуватиметься більше предметів.

Минулоріч впровадження електронних заяв суттєво зменшило потік штурмуючих приймальні комісії, це нововведення цілком себе виправдало, і у 2017 схема теж працюватиме. Втім, деякі категорії подаватимуть і паперові заяви.

Зміни відбулися також у процесі зарахування студентів на спеціальності. Раніше це робилося за схемою вибірки, в декілька хвиль, кожна з яких могла забезпечити проходження студента на бюджетне місце в разі, якщо з першої хвилі він туди не потрапив. У 2017 році таку можливість скусували для вишів, крім педагогічного та медичного профілю. Документи до вишів теж подаватимуть за іншою схемою.

Ще одним нововведенням є те, що у 2017 році прийматимуть  сертифікати не лише поточного року, а й минулого року. Хоча процедура передбачає самостійну реєстрацію, фахівці радять тим, хто не певен у своїх силах, звернутися до консультативного пункту.

Спеціалісти консультаційного пункту радять вступникам обов’язково уточнювати перелік необхідних предметів, перш ніж заносити їх до бланку, Адже внести зміни до вже поданих документів буде доволі складно. Реєстрація триватиме до 31 березня, тому з оформленням документів краще не зволікати.

Джерело: http://kdtro.com.ua/news/5612-5612