ВР 2017 14 09

14 вересня 2017 відбулося заплановане засідання Вченої ради університету. Відповідно до порядку денного з доповідями виступили перший проректор О.А.Остроушко,  відповідальний секретар приймальної комісії О.В.Віхрова, завідувач навчально-методичного відділу С.Л. Мальченко.

Члени Вченої ради заслухали та обговорили питання:  

-  про результати прийому на навчання та шляхи покращення профорієнтаційної роботи;

- про підсумки ліцензування спеціальностей у 2016-2017 навчальному році та про підготовку ліцензійних та акредитаційних справ спеціальностей у 2017-2018 навчальному році;

-  про переведення студентів, які навчаються за контрактом, на навчання за рахунок видатків державного бюджету;

-  про затвердження навчальних програм по кафедрах університету;

-  про дозвіл читати лекційні курси викладачам без наукового ступеня.

За результатами обговорення Вченою радою університету ухвалені рішення, з якими можна буде ознайомитися за посиланням: http://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html


 

2385

109 collage

1 вересня 2017 року на площі перед входом до головного корпусу КДПУ відбулись урочистості з нагоди посвяти нових студентів нашого університету. Представники громади вишу тепло зустріли молодь, яка цьогоріч долучилася до студентської родини Криворізького педагогічного.

2305

concert collage

31 серпня 2017 року о 10.00 в актовій залі головного корпусу Криворізького педагогічного відбулося урочисте зібрання викладачів та працівників університету.

2293

nakaz

Урочисте оголошення наказу про зарахування на перший курс стало вже традиційною серпневою подією для академічної громади Криворізького педагогічного. Так і цього року, 8 серпня, до актової зали головного корпусу вишу завітали майбутні першокурсники, щоб відсвяткувати початок важливого життєвого етапу у колі рідних і друзів, а також познайомитися з колективом своєї нової альма-матер.

На святі панувала урочиста атмосфера: схвильовані студенти та їх розчулені батьки, які разом успішно подолали всі етапи на шляху до студентського життя, із задоволенням долучалися до університетської атмосфери кращого криворізького вишу.

2261

Триває прийом оригіналів документів для вступу до лав студентів Криворізького педагогічного.

Майбутні першокурсники, які зробили правильний вибір, і вже за кілька тижнів долучаться до дружньої родини нашого університету, продовжують долати етапи на шляху від абітурієнта до студента КДПУ.

1

2249

20170728 092241

Поки абітурієнти Криворізького педагогічного очікують на оприлюднення списків рекомендованих на зарахування для здобуття освітнього ступеня «бакалавр», розпочалася гаряча пора вступних випробувань до магістратури. 

2228

20170719 091548

Сьогодні, 26 липня, завершився важливий етап цьогорічної вступної кампанії – подання заяв про вступ до вищих навчальних закладів. Увесь цей час високопрофесійні фахівці приймальної комісії Криворізького педагогічного надавали різнопланову кваліфіковану допомогу абітурієнтам. Загалом до університету на різні спеціальності було подано понад 3 тисячі заяв про вступ за освітнім рівнем «бакалавр». 

2223

11 день 1

Днями Міністерство освіти і науки України затвердило обсяги прийому вступників на навчання за державним замовленням. Цей крок –  важливий показник для вступників, що надає майбутнім студентам можливість навчатися за кошти державного бюджету.

Вступна кампанія 2017 добігає кінця — до завершення подання заяв про вступ залишилося лише два дні. За цей час вступники можуть ще раз ознайомитися з обсягами державного замовлення на кожну спеціальність, що розподілені між університетами України і зробити свій вибір з урахуванням цього чинника. 

11 день 2

Для педагогічних спеціальностей обсяги державного замовлення є фіксованими, що є значною перевагою при обранні майбутнього фаху. У КДПУ, який є одним із провідних педагогічних вищих навчальних закладів України, всі спеціальності педагогічного профілю отримали достатню кількість бюджетних місць. З цими обсягами  державного замовлення абітурієнти можуть ознайомитися в рубриці «Вступнику»

Обирай свою спеціальність та навчайся за державні кошти!

Криворізький педагогічний — пріоритет № 1!


 

 

2216

7 день 2

Вступна кампанія – 2017 в Україні перетнула свій екватор. За інформацією приймальної комісії до Криворізького педагогічного вже подано понад 2 тисячі заяв на різні спеціальності університету.      

Для абітурієнтів, які планують навчатися на мистецьких спеціальностях або фізичній культурі, прийом заяв завершився сьогодні, 20 липня. І вже з понеділка майбутні наші студенти здаватимуть творчі конкурси за фахом.

2211

5 День 2

Вступна кампанія – 2017 в України наближається до екватору. За перший її тиждень до Криворізького педагогічного подано понад 1,5 тисячі заяв на різні спеціальності університету.

Наразі фахівці з приймальної комісії продовжують консультувати наших майбутніх студентів та здійснювати всебічну допомогу щодо вибору спеціальностей університету, важливих дат вступної кампанії, порядку подання документів, створення електронного «Кабінету вступника», творчих конкурсів. 

2207
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок