Британська рада 2

4 липня 2017 року відбулася прес-конференція розробників міжнародного проекту КДПУ, з яким наш університет долучився до Програми Британської Ради щодо розвитку лідерського потенціалу університетів України. На захід було запрошено представників громадськості нашого міста та засоби масової інформації.

БР 1

Як раніше повідомлялося, Криворізький державний педагогічний університет став одним із 14-ти учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що проводиться Британською Радою в України в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України. Криворізький педагогічний університет бере участь в цій програмі з проектом «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу».

Популярне
Зворотний зв'язок