символ коллаж

18 жовтня 2017 року на базі Криворізького педагогічного відбулась цікава подія у культурному житті міста – презентація нового, п’ятого, випуску культурологічного альманаху «Символ».

Головною метою цього мистецького проекту є популяризація криворізької культури, творчості місцевих художників, музикантів, літературознавців, мистецтвознавців і краєзнавців, вітчизняних і закордонних літераторів. Вже не перший рік згуртована команда ентузіастів – редакція альманаху «Символ» – працює на збереження культурно-історичної спадщини Криворіжжя, вдосконалює і розширює криворізький культурний простір, знайомить із творчістю провідних митців міста. 

2755

DSC 0010

30 вересня вся бібліотечна спільнота країни відзначає своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Фахівці книгозбірні Криворізького педагогічного не залишаються осторонь цієї події і 29 вересня вже вшосте провели міську конференцію, на якій розглянули нагальні проблеми бібліотечно-бібліографічної справи. Активними учасниками конференції традиційно стали спеціалісти бібліотек вищих навчальних закладів нашого міста, зокрема фахівці Криворізького національного університету та Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України. На свято книги завітали й бібліотекарі навчальних закладів міста, зокрема шкіл, технікумів, коледжів, ліцеїв.

2513

21919205 1570910229643431 401700379 n

26 вересня 2017 року в читальній залі головного корпусу в рамках акції сайту «Український час» «Задавнені імперські хвороби української історії – лікування правдою» відбулася презентація книги українського письменника, публіциста, філософа Ярослава Трінчука «Україна: війни, битви, персони».

2485

29 вересня 2017 року на базі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету відбудеться VІ науково-практична конференція бібліотечних фахівців міста й області.

Темою наукового заходу стануть традиції та інновації у культурно-просвітницькій роботі сучасної бібліотеки. У роботі конференції візьмуть участь працівники бібліотек навчальних закладів усіх рівнів м. Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Серед тем доповідей планується розгляд питань:

- організації, методології та концептуального наповнення сучасних культурно-просвітницьких заходів в умовах інформаційного суспільства,

- використання сучасних комп’ютерних технологій під час проведення різноаспектних подій громадського, наукового, культурного життя на базі бібліотек,

- висвітлення бібліотечних заходів на веб-сайті як прагматичний та іміджевий аспект діяльності бібліотеки.

У рамках конференції планується зустріч зі знаним криворізьким краєзнавцем Ігорем Рукавіциним та експозиція ретрофотографій видатного геолога, викладача, інженера Едуарда Фукса.

Цьогорічний спонсор заходу – мультиформатна мережа магазинів «MOYО»


 

2391

Запис 1

Вересень – гаряча пора не тільки для студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів, а й для бібліотекарів. За доброю традицією Криворізького педагогічного, вересень у бібліотеці розпочинається з долучення нової генерації першокурсників до лав постійних користувачів ресурсів головного інформаційного осередку вишу. Як завжди на початку вересня, бібліотека організовує запис першокурсників. Підготовка до нього складається з кількох етапів; шлях книги до студентів та викладачів стає можливим завдяки чітко відпрацьованому процесу організації інформаційного забезпечення навчального процесу. Це й узгодження навчальних планів і програм з фахівцями навчального відділу стосовно змін для формування комплектів основної та додаткової літератури для студентів усіх спеціальностей; їх якісне та кількісне наповнення.

2340

За підтримки ректорату КДПУ та відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету у 2016 – 2017 навчальному році було здійснено наступні види робіт за участі викладачів кафедри ДПМ та дизайну та студентів спеціальності "Дизайн".

2272

20170713 203411

У липні 2017 упродовж 10 днів відбувалася літня сесія Школи молодіжного лідерства «ПроЯв». Уже традиційно вона проходить на березі Чорного моря у мальовничому місці в селищі Приморське на базі відпочинку «Клен» за ініціативи і організаційної підтримки профспілкової організації університету. 

2221

Напередодні Дня молоді, 23 червня 2017 року, біля головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбулася знакова подія – відкриття арт-об’єкта «Я♥КДПУ».

2127

19 квітня 2017 року працівники бібліотеки корпусу дошкільної і технологічної освіти організували зустріч із майстринею писанкарства, витинанок та лялькарства Маріанною Любас.

Перед початком заходу студенти спеціальності «Дошкільна освіта» й викладачі Криворізького педагогічного мали змогу ознайомитися з персональною міні-експозицію створених пані Маріанною ляльок-мотанок і витинанок, а також оглянути книжкову виставку мистецтвознавчої літератури «Відроджені традиції», створену фахівцями бібліотеки.

Рисунок1

1736

24 березня 2017 року в приміщенні читальної зали гуманітарного корпусу «Літературна вітальня» бібліотеки Криворізького педагогічного вкотре відчинила свої двері для зустрічі з письменником, журналістом, видавцем, редактором «Кур’єра Кривбасу» Григорієм Джамаловичем Гусейновим.

На зустрічі були присутні кандидат філологічних наук, декан факультету української філології, доцент Любов Миколаївна Семененко; кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української та світової літератур Наталія Георгіївна Мельник; доктор філологічних наук, професор Вікторія Ігорівна Дмитренко; доктор філологічних наук, професор Світлана Іванівна Ковпік; директор бібліотеки, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Ганна Миколаївна Віняр; учасники семінару-практикуму «Інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу» – бібліотекарі професійно-технічних училищ міста на чолі з Тамарою Василівною Керницькою, методистом навчально-методичного центру профтехосвіти в Дніпропетровській області; студенти V курсу факультету української філології; студенти І курсу психолого-педагогічного факультету; бібліотекарі КДПУ.

Модератор заходу, бібліотекар Олена Едуардівна Бугрій привітала гостя й присутніх і запросила учасників зустрічі до спілкування. Вона нагадала, що Григорій Джамалович очолює редакцію «Кур’єра Кривбасу» з дня заснування цього відомого в Україні та за її межами літературного часопису.

Головною метою «Кур’єра…» завжди було й залишається привернення уваги провідних вітчизняних письменників, культурологів, митців до нашого міста та його духовного життя. І хоча журнал починав виходити у форматі тоненького двотижневика, а нині є серйозним літературним часописом – низка класичних рубрик, що містять прозові й поетичні твори, художні переклади й літературознавчі розвідки, залишається незмінною уже протягом багатьох років. Численні твори знакових українських літераторів, публікації яких було заборонено в радянські часи, вперше було оприлюднено саме на шпальтах «Кур’єра Кривбасу».

Гусейнов

1572
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30