медіаексперт 1

13 вересня 2017 року у гуманітарному корпусі Криворізького педагогічного відбулася зустріч з керівництвом медіа-платформи «Експерт-КР». Зі студентством I, II та V курсів факультету української філології поспілкувалися Валерій Ляшенко - директор незалежної медіа-платформи «Експерт-КР», Ольга Гончар (Хвостова) - головний редактор незалежної медіа-платформи «Експерт-КР» та Євген Павлов - автор власного блогу «@PAVLOV» і проекту «Об’єктиВИ».

2360

Сьогодні, 12 вересня, студенти-історики 1 курсу разом із доц. В. Яшиним та доц. каф. іст. України Р. Шляхтичем відвідали розкопки кургану 7812, що їх здійснює археологічна експедиція Криворізького краєзнавого музею. Про знахідки, здійснені під час розкопок, писали вже багато, тож, відвідати таке місце веліла сама фахова совість і безсмертна Кліо.

Спочатку, як водиться, трохи заблукали. Ну, не туристи ми, і не географи, а ми - історики і в цьому суть )))


 Перед нами, збоку і позаду, було ось таке: 

1

і ось таке:

2359

Практика

30 червня 2017 р. студенти-історики здійснили виїзд до с. Гурівка, Кіровоградської обл. Разом із археологами Ігорем Володимировичем Шевченко (випускник історичного факультету КДПУ) та Юрієм Анатолійовичем Лук’янченко студенти мали можливість ознайомитись з елементами пошуку та збереження археологічних об’єктів (поселення, курган, петрогліфи тощо).

2154

22 червня 2017 року розпочалася польова практика з ботаніки і зоології у студентів-біологів І і ІІ курсів природничого факультету. Керують практикою досвідчені викладачі кафедри ботаніки та екології Н. В. Гнілуша, Є. В. Поздній, О. О. Кобрюшко, В. М. Савосько та кафедри зоології та методики навчання біології В. І. Стригунов, Ю. В. Милобог, Г. В. Рашевська.

Природничий

2153

DSC 7512

19-20 червня 2017 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв під час державної атестації відбувся захист кваліфікаційних проектів бакалаврів «Дизайн». Свої випускні роботи захищали майбутні дизайнери (художники-конструктори) групи Дизайн-13 за спеціалізаціями «Графічний дизайн»,  «Ландшафтний дизайн», «Дизайн одягу».

2135

Хореографія

15 червня 2017 року в актовій залі Криворізького педагогічного відбувся відкритий державний іспит із хореографії та практикуму постановочної роботи. Набуті вміння та навички з постановочного мистецтва демонстрували студенти IV курсу музично-хореографічного факультету мистецтв – вихованці фахівців кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки: зав. кафедри: к.п.н. Міщанчук В.М., доц. Брисіна Т.Б., викладач Маркіна К.Ю. (керівник Народного ансамблю народного танцю), Кульпікіна А.П., Івашко А.О., Огірчак О.К.

2101

12 червня 2017 року в актовій залі Криворізького педагогічного відбувся відкритий державний іспит із хорового диригування. Набуті вміння та навички з диригентського мистецтва демонстрували студенти V курсу (магістри та спеціалісти) факультету мистецтв – вихованці фахівців кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування: зав. кафедри, д.п.н.Овчаренко Н.А., к.п.н., доцента Є. О. Кокарєвої, старших викладачів Є. Д. Фурдак, Т. В. Пономаренко, В. М. Сергєєвої, Д. В. Бондаренка, А. В. Бондаренка (керівник хору – В. М. Сергєєва, провідний концертмейстер – О. О. Волкова).

2095

Методичний семінар 4

6 червня 2017 року о 10.00 в актовій залі гуманітарного корпусу на базі психолого-педагогічного факультету КДПУ вперше відбувся методичний семінар «Особливості навчання математики за навчально-методичним комплектом С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко».

До університету завітала Світлана Олексіївна Скворцова ­– доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України, професор, завідувач кафедри математики і методики початкового навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, співавтор Державного стандарту початкової освіти в галузі «Математика» та навчальної програми з математики для 1–4 класів, співавтор підручників-переможців Всеукраїнського конкурсу. У семінарі взяли участь запрошені КЗ «Інноваційно-методичний центр» понад 100 кращих учителів початкової школи з усіх районів міста, а також кращі студенти 1-5 курсів університету спеціальності «Початкова освіта». 

2060

Відповідно до плану роботи кафедри ДПМ та дизайну на 2016-2017 н.р. продовжується тісна співпраця кафедри з міськими мистецькими навчальними закладами. Цього разу 02 червня 2017 року на художньо-графічне відділення факультету мистецтв завітали учні 4 класу Криворізької дитячої художньої школи №3, які насамперед відвідали Художній музей КДПУ та жваво цікавилися змістом навчання студентської молоді. Особливу зацікавленість юні митці виявили до дизайнерської спеціальності та її різноманітних спеціалізацій.

екскурсія для школярів 2екскурсія для школярів 18

Бурхливі емоції викликали в учнів прекрасно обладнані профільні аудиторії "Конструювання та моделювання одягу" (№303, відп. ст. викладач Ємельова А.П.), "Макетування та моделювання" (№405, відп. ст. викладач Школяр А.В.), "Шрифту та проектної графіки" (№305, відп. викладач Пляко Д.А.), "ДПМ та етнодизайну" (№313, відп. ст. викладач Ейвас Л.Ф.), "Комп'ютерний клас" та оформлені кваліфікаційними та дипломними роботами студентів коридори кафедри ДПМ та відділення.

Зі слів учнів, особливо вразили студентські роботи з "Комплексного проектування", "Художньо-прикладної графіки", "Декоративно-прикладного мистецтва" та інші, що були під час сесії виставлені в аудиторіях.

По закінченні зустрічі учні отримали запрошення на захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності "Дизайн", що розпочнеться 19 червня 2017 р. в приміщенні художньо-графічного відділення та на захід посвяти в дизайнери, який відбудеться восени поточного року.

ЧЕКАЄМО З ПРИЄМНІСТЮ!

2049

Знай наших 1

Нещодавно, до Дня відкритих дверей, у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася презентація рекламно-інформаційного матеріалу під назвою "КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ - 2017", де зібрано найбільш оперативну інформацію про історію нашого університету, його студентське життя, факультети та спеціальності, які функціонують в університеті та переваги навчання в КДПУ.

буклет2 7

16 сторінок графічного дизайну майстерно оформлених матеріалів виконано к.п.н., ст. викладачем кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Марченко Аліною Анатоліївною (за технічної допомоги викладача кафедри Пікущого Олексія Івановича). Поки інші тільки думають - ми вже працюємо на рівні! ЗНАЙ НАШИХ!

2009
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок