DSC 0007

26 вересня 2017 вересня до громади Криворізького педагогічного завітала народний депутат України, член комітету закордонних справ, член МФО «Рівні можливості» Світлана Заліщук.

Модераторами зустрічі виступили професор, зав. кафедри педагогіки, керівник Центру гендерної освіти КДПУ, член громадської ради при МФО «Рівні можливості» Тетяна Дороніна та кандидат педагогічних наук, доцент КДПУ, депутат Криворізької міської ради, координатор жіночої демократичної мережі в Дніпропетровської області Людмила Бурман.

20170925 140537

25 вересня 2017 року було проведено щорічну звітно-виборчу конференцію студентів, під час роботи якої розглядались основні напрямки роботи органів студентського самоврядування університету.

На конференції були присутні виборні кандидати від усіх факультетів, члени студентської ради, представники ректорату, голова первинної профспілкової організації КДПУ.

Порядок денний містив звіт про роботу студентської ради університету у 2016-2017 рр., обговорення роботи студентської ради й ознайомлення з її новим складом на 2017-2018 навчальний рік. Відтак слово взяв голова культурно-масового сектору студентської ради Максим Страт, який детально зупинився на організації й проведенні різноманітних культурно-масових заходів університетської громади.

Молодіжний центр 1

Сьогодні, 6 вересня 2017 року, відбулось урочисте відкриття довгоочікуваного Молодіжного центру Криворізького державного педагогічного університету. Свою діяльність він розпочинає з реалізації проекту #StudHub, автором якого є студент факультету географії, туризму та історії КДПУ Ілля Лисоконь. Реалізація проекту здійснена за соціальною програмою «Місто нашими руками» Групи Метінвест та за підтримки Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ).

Новий структурний підрозділ є унікальним для нашого міста осередком суспільного і культурного життя, орієнтованим на потреби та смаки сучасних молодих людей, які займають активну життєву позицію і впевнено дивляться у майбутнє. Як повідомив на прес-конференції автор проекту Ілля Лисоконь, у планах творців чергового амбітного проекту КДПУ – залучення як студентів університету, так і найширших верств криворізької молоді до створення цікавого й нестандартного місця для особистого розвитку та реалізації нових ідей, наукової, просвітницької та підприємницької діяльності, промоції мистецтва та формування локальної молодіжної інфраструктури. Важливе місце у планах роботи нового закладу посідає і соціокультурна робота з адаптації внутрішньо переміщених осіб.

collage24

24 серпня 2017 року студенти, викладачі та працівники Криворізького педагогічного взяли участь в урочистих районних заходах з нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України.

23 серпня 2017 року представники громади Криворізького педагогічного взяли участь у святкуванні Дня державного прапора України біля виконкому Металургійної районної у місті ради.

youthcenter collage1

Як раніше повідомлялося, за результатами щорічного конкурсу Групи Метінвест  «Місто – нашими руками», підтримку отримав проект «Молодіжний центр #StudHub», автором якого є студент групи ІП-15 факультету географії, туризму та історії  Ілля Лисоконь (громадська організація «Академія тренінгової освіти»). Цей проект увійшов органічною складовою до загального напрямку діяльності Криворізького педагогічного зі створення Молодіжного центру університету як осередку громадської активності молоді міста. Підтримку у розбудові Молодіжного центру КДПУ надає й Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ).

Популярне
Зворотний зв'язок