20170925 140537

25 вересня 2017 року було проведено щорічну звітно-виборчу конференцію студентів, під час роботи якої розглядались основні напрямки роботи органів студентського самоврядування університету.

На конференції були присутні виборні кандидати від усіх факультетів, члени студентської ради, представники ректорату, голова первинної профспілкової організації КДПУ.

Порядок денний містив звіт про роботу студентської ради університету у 2016-2017 рр., обговорення роботи студентської ради й ознайомлення з її новим складом на 2017-2018 навчальний рік. Відтак слово взяв голова культурно-масового сектору студентської ради Максим Страт, який детально зупинився на організації й проведенні різноманітних культурно-масових заходів університетської громади.

Член студентської ради Катерина Руденко звітувала про роботу спортивного сектора й подякувала кафедрі фізичної культури та методики  її викладання за плідне співробітництво, організацію спортивних змагань тощо.

Заступник голови студентської ради Криворізького педагогічного Денис Шабанін розповів про зовнішню діяльність ради, активну співпрацю з суспільно-громадськими організаціями міста. Денис підкреслив важливість студентського самоврядування й нагадав присутнім про початок роботи Школи молодіжного лідерства «ПроЯв».

Марина Боєва, член сектора соціальної роботи студентської ради університету подякувала всім, хто протягом року долучався до соціальних акцій – відвідування дитячих будинків, допомога воїнам АТО тощо.

Звіт завершила виконуюча обов’язки голови студентської ради Олена Ткачук, яка подякувала членам ради за активну співпрацю й оперативне реагування щодо виконання плану роботи головного органу студентського самоврядування, окреслила окремі аспекти діяльності, що потребують удосконалення.

До слова була запрошена голова первинної профспілкової організації Криворізького педагогічного Л. В. Бурман, яка розповіла про програму Британської ради з розвитку лідерських якостей, активним учасником якої є наш університет. Далі пані Бурман детально зупинилась на основних формах та методах співпраці профспілки зі студентською радою, серед яких реалізація суспільнозначущих проектів відповідно до концептуальних положень студентського самоврядування, участь у молодіжній та гуманітарній політиці нашого міста, інші аспекти громадської діяльності.

Слово було надано й ректору Криворізького педагогічного університету Я.В. Шрамку, який підкреслив важливість громадської активності студентів та створення комфортного універсального простору сучасного вишу. Ректор зупинився на певних традиціях студентського самоврядування в нашому університеті, основних функціях студентської громадської роботи, головними досягненнями якої стали демократизм, відсутність формалізму та націленість на плідну співпрацю всіх учасників освітнього процесу. Я.В. Шрамко подякував усім членам студентської ради, побажав реалізації задуманого та успіхів у навчанні.

На закінчення конференції було оголошено склад студентської ради Криворізького педагогічного на 2017-2018 навчальний рік, обраної, відповідно до закону, прямим таємним голосуванням студентів університету. На своєму першому засіданні члени студентської ради університету обрали головою студентської ради Олену Ткачук — студентку 4-го курсу природничого факультету.

Звітна конференція студентів 25.09.2017 2