24 березня 2017 року на факультеті початкової та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта».

голова

На адресу конкурсної галузевої комісії було надіслано 52 роботи з 31 вищого навчального закладу України. Для участі в заключному етапі члени галузевої конкурсної комісії запросили 26 студентів із 18 вищих навчальних закладів.

23 березня відбувся захист наукових робіт, де студенти презентували основні положення своїх досліджень. Наступного дня на підсумковій науково-практичній конференції кращі з кращих отримали дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів.

Диплом

Крім того студенти-науковці були нагороджені грамотами в номінаціях: «За оригінальність наукової ідеї»; «За новизну наукових положень»; «За практичну спрямованість наукового дослідження»; «За краще представлення інтердисциплінарних зв’язків дослідження», «За нетрадиційну презентацію наукових ідей»; «За оригінальність та інноваційність наукової ідеї». Усі студенти отримали сертифікати учасників науково-практичної конференції ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта».

загальне фото 1

Диплом ІІІ ступеня здобула студентка Криворізького державного педагогічного університету спеціальності 013 Початкова освіта Марина Лут (науковий керівник к.пед.н., доцент кафедри початкової освіти Павлик О.А.) з науковою роботою на тему «Формування читацької компетентності на уроках літературного читання у 2 класі». Вітаємо дипломантку!

переможці 1

учасники 1