19 квітня 2017 року працівники бібліотеки корпусу дошкільної і технологічної освіти організували зустріч із майстринею писанкарства, витинанок та лялькарства Маріанною Любас.

Перед початком заходу студенти спеціальності «Дошкільна освіта» й викладачі Криворізького педагогічного мали змогу ознайомитися з персональною міні-експозицію створених пані Маріанною ляльок-мотанок і витинанок, а також оглянути книжкову виставку мистецтвознавчої літератури «Відроджені традиції», створену фахівцями бібліотеки.

Рисунок1

24 березня 2017 року в приміщенні читальної зали гуманітарного корпусу «Літературна вітальня» бібліотеки Криворізького педагогічного вкотре відчинила свої двері для зустрічі з письменником, журналістом, видавцем, редактором «Кур’єра Кривбасу» Григорієм Джамаловичем Гусейновим.

На зустрічі були присутні кандидат філологічних наук, декан факультету української філології, доцент Любов Миколаївна Семененко; кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української та світової літератур Наталія Георгіївна Мельник; доктор філологічних наук, професор Вікторія Ігорівна Дмитренко; доктор філологічних наук, професор Світлана Іванівна Ковпік; директор бібліотеки, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Ганна Миколаївна Віняр; учасники семінару-практикуму «Інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу» – бібліотекарі професійно-технічних училищ міста на чолі з Тамарою Василівною Керницькою, методистом навчально-методичного центру профтехосвіти в Дніпропетровській області; студенти V курсу факультету української філології; студенти І курсу психолого-педагогічного факультету; бібліотекарі КДПУ.

Модератор заходу, бібліотекар Олена Едуардівна Бугрій привітала гостя й присутніх і запросила учасників зустрічі до спілкування. Вона нагадала, що Григорій Джамалович очолює редакцію «Кур’єра Кривбасу» з дня заснування цього відомого в Україні та за її межами літературного часопису.

Головною метою «Кур’єра…» завжди було й залишається привернення уваги провідних вітчизняних письменників, культурологів, митців до нашого міста та його духовного життя. І хоча журнал починав виходити у форматі тоненького двотижневика, а нині є серйозним літературним часописом – низка класичних рубрик, що містять прозові й поетичні твори, художні переклади й літературознавчі розвідки, залишається незмінною уже протягом багатьох років. Численні твори знакових українських літераторів, публікації яких було заборонено в радянські часи, вперше було оприлюднено саме на шпальтах «Кур’єра Кривбасу».

Гусейнов

IMG 20170214 161409

Два дні 13-14 лютого на головній сцені Криворізького педагогічного лунали пісні про кохання справжнє, щире, чуттєве, про любов до України, про вічне. Співали їх талановиті молоді виконавці з різних куточків нашої Батьківщини. А в День закоханих відбувся гала-концерт «Мелодія кохання», на якому учасники фестивалю не лише порадували глядачів своїм співом, а також отримали заслужені нагороди.

Криворізький державний педагогічний університет гостинно запрошує сміливих, закоханих і талановитих співаків взяти участь II відкритому Всеукраїнському конкурсі естрадних співаків "Мелодія кохання", що відбудеться на головній сцені університету 13-15 лютого 2017 р.

Не важливо, скільки вам років, головне – як ви відчуваєте!

Надихніться минулорічними сценічно-музичними пристрастями від учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу естрадних співаків «Мелодія кохання», станьте переможцем цьогорічного конкурсу!

Реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeTLKHQv1slh1pDav…/viewform.

Промо-ролик:

Популярне