британ рада 2017

Фото Британської Ради в Україні

Британською Радою в Україні запрошено команду Криворізького педагогічного до партнерства у проекті «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів». Про відбір заявки на участь КДПУ у новому проекті Британська рада повідомила цими днями.

Проект включає в себе два триденних тренінги, серію вебінарів та онлайн консультації. Перший модуль відбудеться вже 18–20 грудня у м.Київ. У ньому візьмуть участь Денис Шабанін, студент факультету географії, туризму та історії, магістрант 2 року навчання, координатор роботи зі ЗМІ Молодіжного центру КДПУ, Валерія Безуглова, студентка факультету дошкільної та технологічної освіти, 3 курс, кореспондент-волонтер прес-центру КДПУ. А також представник прес-центру зав.відділом бібліотеки Олена Лебедюк.

Для команди університету участь у проекті є можливістю отримати якісні знання і навички у галузі медіаосвіти з їх подальшим використанням у практичній площині, зокрема веденні веб-сайту, блогів та збільшення присутності університету в соціальних мережах, а також підвищенні через заходи неформальної освіти рівень обізнаності колег та студентів про сферу діяльності прес-центру та громадської журналістики в університеті.

Участь нашого університету в програмі Британської ради сприятиме міжнародному співробітництву з партнерами та подальшому розвитку молодіжного медіа-простору.

Розгорнутий репортаж із медіа заходу читайте у наступних новинах.