16 травня 2017 року о 14 годині у 228 аудиторії головного корпусу відбулась традиційна звітна конференція викладачів нашого університету.

Звіт._конф._1

До цієї події фахівці інформаційно-бібліографічного відділу підготували та експонували виставку наукових праць викладачів Криворізького педагогічного.

Звіт. конф. 4

Пленарне засідання відкрила проректор з наукової роботи В. А. Гаманюк, яка привітала присутніх та повідомила, що на конференції будуть виголошені доповіді за результатами досліджень науковців Криворізького педагогічного.

Ректор КДПУ Я. В. Шрамко привітав учасників конференції з Днем науки в Україні, до якого цьогоріч було приурочено традиційний науковий захід нашого університету; наголосив, що робота закладу вищої освіти не повинна обмежуватися ретрансляцією знань, але з необхідністю має бути спрямована на створення нового інтелектуального продукту з усіх галузей наукового знання.

Після оголошення Наказу про заохочення науково-педагогічних працівників університету та урочистого нагородження за результатами науково-дослідницької роботи у 2016 році, викладачі Криворізького педагогічного виступили з доповідями за результатами своїх наукових розвідок із низки актуальних питань середньої та вищої освіти, методики викладання, психології, професійної підготовки, соціології тощо.

Звіт. конф.2

Звіт._конф._6

Темою доповіді доктора педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри дошкільної освіти О. В. Ковшар стала реалізація принципів безперервності та наступності в організації передшкільної освіти дітей п’яти років.

Доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Н. А. Овчаренко доповіла про результати своїх останніх досліджень з теорії та методології професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності.

Комунікативне моделювання особистісних конструктів у вимірах освітнього простору – одна з тем, які входять до кола наукових інтересів доктора психологічних наук, доцента, завідувача кафедри загальної та вікової психології Н. М. Токаревої; саме цій проблемі було присвячено доповідь науковця.

Кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та економіки М. С. Широкова виголосила доповідь, у якій розкрила актуальне питання іміджу університету як результату формування його соціального капіталу.

Звіт._конф._3

Після завершення пленарного засідання розпочалась робота секцій звітної конференції, на якій викладачі Криворізького педагогічного продовжили обговорення останніх досягнень наукової громади вишу.

1936
Популярне