25 вересня 2017 року відбулася планова нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету.

Темою наради стало обговорення актуального та важливого для вищих навчальних закладів напряму роботи – працевлаштування випускників університету. З доповіддю виступила начальник Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Кухта О. С.

Центром сприяння працевлаштуванню студентів і випускників постійно проводиться моніторинг вакансій та можливостей працевлаштування випускників університету. Традиційно наприкінці кожного навчального року організуються та проводяться зустрічі з випускниками (спеціалістами та магістрами) університету, під час яких студентам надаються всебічні консультації щодо працевлаштування за спеціальністю, роз’яснюються права та обов’язки випускників, порядок отримання одноразової адресної грошової допомоги, пропонуються можливі вакансії тощо.

Як повідомила Кухта О.С., Департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації було надано 911 вакансії для випускників 2017 року. Від Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради отримано 169 вакансій для випускників, із них для роботи на повну ставку – 107 вакансій. Таким чином, на початок квітня 2017 року було отримано вакансій: по Кривому Рогу – 169 вакансії (18,6%); по Дніпропетровській області – 333 вакансії (35,6%); місто Дніпро – 409 вакансії (44,9%).

Загальна кількість вакансій перевищувала кількість випускників, які навчалися за держзамовленням. Найбільшим попитом на ринку праці користувалися випускники спеціальностей «Дошкільна освіта» (134 – вакансії загалом, 25 – вакансій по м. Кривий Ріг) та «Інформатика» (105 – вакансій загалом, 6 – вакансій по м. Кривий Ріг). Також велика кількість вакансій була заявлена на такі спеціальності як «Мова і література (англійська)» (64 – вакансії загалом, 2 – вакансії по м. Кривий Ріг), «Фізика» (60 – вакансій загалом, 5 – вакансій по м. Кривий Ріг), «Математика» (56 – вакансій загалом, 2 – вакансії по м. Кривий Ріг), «Початкова освіта» (59 – вакансій загалом, 10 – вакансій по м. Кривий Ріг), «Практичний психолог» (56 – вакансій загалом, 13 – вакансій по м. Кривий Ріг).

За інформацією, яка є на сьогодні в Центрі сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, працевлаштовано понад 70 % випускників цього року, з них абсолютна більшість — в закладах освіти.

Кухта О.С. також поінформувала, що студенти, які працевлаштовуються за напрямами (спеціальностями) педагогічного профілю в загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади, мають можливість отримати одноразову адресну грошову допомогу.

Ректор університету Я.В. Шрамко у виступі з цього питання наголосив на важливості для університету зазначеного напрямку роботи, а також визначив як одне із пріоритетних завдання максимального сприяння працевлаштуванню випускників університету за фахом, зокрема в закладах освіти міста і області. 

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи Гаманюк В.А. – щодо подання інформації про викладачів, які бажають навчатися на курсах з англійської мови;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про проведення заходу з нагоди Дня працівників освіти (28 вересня о 14.00 актова зала головного корпусу);

-  відповідальний секретар Віхрова О.В. – про план проведення моніторингового тестування в КДПУ у 2017–2018 н.р.


 

2455

18 вересня 2017 року відбулася чергова нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету.

Планова тема наради – «Діяльність структурних підрозділів університету з організації початку нового навчального року». Про стан виконаних факультетами, кафедрами завдань, визначених наказом по університету від 12.05.2017 № 237 зі змінами від 21.08.2017 (наказ № 323), а також розпорядженням по навчально-методичному відділу від 22.08.2017 р. № 46  доповідала завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С.Л.

2404

11 вересня 2017 року відбулася чергова нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету.

Під час наради обговорили стан ліквідації академічної заборгованості здобувачів вищої освіти. Згідно з Положенням про організацію освітнього процесу в КДПУ студентам, які одержали під час сесії не більше двох незадовільних екзаменаційних оцінок, дозволяється ліквідувати академічну заборгованість до початку наступного навчального семестру. Дні для ліквідації академічної заборгованості передбачаються в розкладі екзаменів.

Відрахування студентів з університету здійснюється за невиконання навчального плану, якщо вони:

- одержали під час екзаменаційної сесії більше двох незадовільних екзаменаційних оцінок;

- не ліквідували академічної заборгованості в установлені терміни (до початку наступного семестру або в інший термін, визначений наказом по Університету);

- не з'явились без поважної причини на ліквідацію академічної заборгованості комісії.

На період з 28.08 по 31.08.2017 на факультетах університету були створені комісії з ліквідації академічної заборгованості. За результатом обговорення було зазначено, що робота з ліквідації академічної заборгованності організована на високому рівні. Як доповіли декани факультетів, станом на 11.09. 2017 не залишилося жодного студента, який має заборгованість. 

У різному виступили:

- голова ППО КДПУ Бурман Л. В. – щодо відзначення Дня працівників освіти; проведення з 8 – 11 листопада осінньої сесії Школи молодіжного лідерства «ПроЯв»;

- проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. – щодо проведення другого туру студентських олімпіад. А також з оголошенням про проведення 30–31 жовтня конференції у м. Київ;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про проведення виборів до органів студентської ради; концерт до Дня працівників освіти (28.09.2017 року); виставу «Арлекінада» театру «Академія руху» 11.10.2017 о 1600; нараду з профорієнтаційної роботи.

Під час обговоренням складання плану профорієнтаційної роботи було наголошено на необхідності залучення до цієї роботи активних, мотивованих викладачів, а також на важливості своєчасного висвітлення проведених заходів на офіційному веб-сайті університету. 


 

2343

У понеділок, 04 вересня 2017 року, відбулась планова оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету.

Основною темою наради було поселення студентів до гуртожитків університету. З доповіддю перед присутніми виступив начальник відділу гуртожитків Поляков Віктор Павлович. Він зокрема повідомив, що станом на 04 вересня поселені 98 студентів-першокурсників, 6 студентів інших курсів, перереєстровано на подальше проживання 64 студентів, які вступили на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «магістр». Також В.П. Поляков  зазначив, що перед поселенням працювала робоча комісія, яка перевірила стан кімнат та блоків. На початку навчального року традиційно будуть проведені організаційні збори зі студентами першого курсу, на яких ознайомлять з правилами проживання у гуртожитках. Під час обговорення зазначеного питання було наголошено на необхідності дотримання мешканцями гуртожитку платіжної дисципліни та на проведені подальшої роботи з покращення умов проживання в гуртожитках університету.

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи В.А. Гаманюк – стосовно рекомендації до друку наукових видань кафедр університету та затвердження кафедральної наукової тематики;

- проректор з науково-педагогічної роботи В.П. Лисечко – про проведення 6 вересня 2017 року урочистого відкриття Молодіжного центру КДПУ та проведення 9 вересня 2017 року о 1000 Дня фізичної культури.


 

2317
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок